Makalenin bilgileri assos sivrice tartışacak. assos sivrice hakkında bilgi ediniyorsanız, bu YEŞİLİN VE MAVİNİN BULUŞTUĞU YER ASOS SİVRİCE'DE İKİ GÜN !!! BALIK VE HUZUR @Okuma Team Turkey makalesinde assos sivrice’yi analiz edelim.

YEŞİLİN VE MAVİNİN BULUŞTUĞU YER ASOS SİVRİCE'DE İKİ GÜN !!! BALIK VE HUZUR @Okuma Team Turkey içindeki assos sivrice ile ilgili içeriği en ayrıntılı şekilde özetleyin

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

Bu CaLoredan web sitesinde, sizin için daha yararlı veriler için assos sivrice dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. Ca’Loredan web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en eksiksiz bilgiye hizmet etme arzusuyla, İnternetteki haberi mümkün olduğunca çabuk kavrayabilmenize yardımcı olur.

SEE ALSO  Amasya Gezi Rehberi ve Amasya Mutfağı | En detaylı amasya gezi rehberi ile ilgili tüm bilgiler

Bazı açıklamalar konuyla ilgilidir assos sivrice

Yeni bir içerikle yine karşınızdayız arkadaşlar bu avda Asos Sivrice koyuna gittik kıyıdan önce kalamarlara baktık sonra tekne ile kızılların peşine düştük. Tai kauçuk tarzı ile yaptığımız bu avın hikayesini umarım beğenirsiniz. Yeni videoları kaçırmamak için; Diğer av videolarımızı da mutlaka izlemelisiniz. Levrek avlarımız için; Lüfer avlarımız için; Yem avlarımız için; Kalamar ve sübyelerimiz için; Shore Jiging avlarımız için; Ayrıcalıklardan yararlanmak ve bize destek olmak için kanalımıza katılın: Bizi buradan takip etmeyi unutmayın INSAGRAM : FACEBOOK : Spin, atlı, kıyı balıkçılığı, levrek, lüfer, torik, çipura, çipura, sargoz, Çanakkale’de ve Türkiye’nin her yerinde yaptığımız palamut. Aslında tüm yöntemleri ve tüm balık avlarını paylaştığımız kanalımıza hoşgeldiniz. Kanalımızda at-çekme spin avları, yem bekleyen avlar, tekneden yem ve spin, lrf balıkçılığı ve zaman zaman zıpkınla balık avı, kısacası her çeşit ve tarzdaki balık avı hakkında herşey…. Biz kimiz? 6 kişilik bir ekibiz ve her birimizin farklı işlerle uğraştığı, sadece aşkımızın peşinden gittiğimiz bir hobi grubuyuz. Bize destek olmak istiyorsanız abone olmayı ve videolarımızı beğenmeyi unutmayın. Ayrıcalıklardan yararlanmak için katıl butonuna tıklayabilirsiniz. .

SEE ALSO  Avustralya Nasıl Bir Ülkedir? | avustralyanın nesi meşhur ile ilgili en doğru bilgiyi sentezleyin

assos sivrice konusuyla ilgili fotoğraflar

YEŞİLİN VE MAVİNİN BULUŞTUĞU YER ASOS SİVRİCE'DE İKİ GÜN !!! BALIK VE HUZUR @Okuma Team Turkey
YEŞİLİN VE MAVİNİN BULUŞTUĞU YER ASOS SİVRİCE'DE İKİ GÜN !!! BALIK VE HUZUR @Okuma Team Turkey

Okuduğunuz YEŞİLİN VE MAVİNİN BULUŞTUĞU YER ASOS SİVRİCE'DE İKİ GÜN !!! BALIK VE HUZUR @Okuma Team Turkey hakkında bilgi görüntülemenin yanı sıra, Ardından, her gün caloredan.com güncellemesini hemen aşağıda bulabilirsiniz.

SEE ALSO  Uşak'ın Neyi Meşhur ? Yörex 2021 | uşak nesi meşhur ile ilgili genel bilgiler en doğru

Burayı tıklayın

assos sivrice ile ilgili öneriler

#YEŞİLİN #MAVİNİN #BULUŞTUĞU #YER #ASOS #SİVRİCE39DE #İKİ #GÜN #BALIK #HUZUR #Okuma #Team #Turkey.

balık avı,balık avı 2020,balık avı avlak yerleri,balıkcılık,balık nasıl avlanır,olta balıkcılıgı,at çek,kıyıdan balık avı,çanakkale at çek,balık avı 2021,spin,avlak yeri,kıyı avı,Tai Rubber,Mercan,Asos,Asos sivrice.

YEŞİLİN VE MAVİNİN BULUŞTUĞU YER ASOS SİVRİCE'DE İKİ GÜN !!! BALIK VE HUZUR @Okuma Team Turkey.

assos sivrice.

assos sivrice içeriğiyle caloredan.com ‘ın size verdiği içerikle, size değerli olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Ca’Loredan assos sivrice hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

 1. Decoteks diyor ki:

  Bu kadar pasaklı ve pis bir tekneye hiç binmedim Vedat bey tam bir hayal kırıklığı idi İstanbul'dan kalkıp dünya para ödeyip buraya gelmeye değmez. Büyük hayal kırıklığı!!!!

 2. Çetin Balıkta diyor ki:

  Seni izlerken morelim düzeliyor kardeşim birgün izmitten gelicem yanına inşallah av yapmak için nasip olur inşallah

 3. Ibrahim Yozkara diyor ki:

  Üzerindeki montu nasıl temiz tutuyorsun. Ben balığa gidiyom üzerimdeki pantolondan tişörte kadar hep balık salyası kanı, bide ayvacıkta bi kalamar avıda gelebilir mi acaba

 4. Bombacı Raif diyor ki:

  spine başlamayı düşünüyorum.tekne tecrübem var ama kıyıdan hiç yok.nasıl kamış ve makina tavsiye edersin

 5. Serkan Aydeniz diyor ki:

  Vedat abi ve muhtare başlı başina iki efsane emeklerine sağlık kardeşim.Çanakkale spin candır gerisi heyecandır….Çanakkale spin tek başına bir ordu zaten.

 6. Ufuk Candirlio diyor ki:

  Teşekkürler kardeşim bizi sıkıntıdan kurtardınız.selam sana muhtare. İnşallah Çanakkale'ye gelince sizinle tanışırız. Antalya'ya gelisenizde sizinle bi av yaparız. Bu bir davettir. Sadece otobüse binip gelin. Sonrası bana ait. Ne zaman istersen

 7. Gökay Ağıngil diyor ki:

  Güzel av olmuş, sen gönüllerin şampiyonusun muhtar. Durmak yok yola devam. 👏🏼👏🏼💪🏼💪🏼

 8. Murat Kilincarslan diyor ki:

  Muhtare kızanım emeğine sağlık, tıkıldığımız evlerde sizler sayesinde azda olsa mutlu oluyoruz, çok teşekkürler, yeni videoları heyecan ile bekliyoruz, bu zamanlarda kilitbahir de meralarda neler çıkıyor bayram sonrası Bi gelelim, lüleburgazından selamlar

 9. Scaffolding Guy diyor ki:

  Muhtar bizi Vedat Abay'la tanıştırdığın için teşekkürler. Bu yaz ziyaret etmeye çalışacağım kendisini 😁

 10. efkan yıldırım diyor ki:

  Muhtar, Çok güzel bir av videosu olmuş. Vedat amcayıda Facebook ta paylaştığı resim ve yazılarından görüyordum. İlk defa senin videodanda seyretmek nasip oldu. Vedat Abay abimede selamlar.

 11. murat ören diyor ki:

  Çok güzel bi av olmuş tebrik ediyorum muhtar kardeşim seni bende sana özlü bir söz söylemek istiyorum
  çıkarsan KEPEZden kurtulursun KUPEZden seviliyorsun kardesim

 12. orhan gungor diyor ki:

  Maşallah kardeşime hiç tutmasanda samimiyetin yeter.Allah cc bereketli avlar nasip etsin inşallah Bursadan yürek dolusu selamlar Hayırlı Bayramlar

 13. Yusuf Soysal diyor ki:

  Kaptan Amcam ve Okumateam ci kardeş renk katmışlar ellerine saglik.Ama bizbize daha güzel daha dogalsin.Guzel seyir için tesekurler.

 14. Cavit Oruç diyor ki:

  Duayen Vedat kaptanla av yapmak her balıkçıya nasip olmaz, büyüksün kardeşim, muhabbetiniz bol avlarınız daim olsun…..

 15. Aykutyiğit54 diyor ki:

  Hocam kalamar avlarken zokayı ışıkla fosforlatıpta mı atıyorsun yoksa normal şekilde atsakta kalamar görüyormu onu akşamları?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir