Bu makalenin bilgileri içki nasıl yapılır hakkında konuşacak. içki nasıl yapılır hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Viski Yapımı (Basit, Doğal ve Katkısız) makalesinde CaLoredan içki nasıl yapılır konusunu netleştirelim.

içki nasıl yapılır ile ilgili bilgilerin özeti en eksiksiz Viski Yapımı (Basit, Doğal ve Katkısız)

Aşağıdaki videoya göz atın

Bu CaLoredan web sitesiyle, sizin için daha değerli verilere sahip olmak için içki nasıl yapılır dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. caloredan.com web sitesinde her zaman sizin için her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, En ayrıntılı bilgiyi size getirme arzusuyla, İnternetteki haberi mümkün olduğunca çabuk kavrayabilmenize yardımcı olur.

SEE ALSO  Russian Standard Vodka Review In Hindi | Russian Vodka. | russıan standard vodka fiyat ile ilgili tüm en ayrıntılı içerik

Konuyla ilgili içerik içki nasıl yapılır

1 Haftada Doğal Viski Yapımı. Piyasadaki viskilere meydan okuyan bir viskiyi evde yapıyoruz. Üstelik hiçbir katkı maddesi olmadan. .

içki nasıl yapılır hakkında bilgi ile ilgili fotoğraflar

Viski Yapımı (Basit, Doğal ve Katkısız)
Viski Yapımı (Basit, Doğal ve Katkısız)

Görüntülediğiniz Viski Yapımı (Basit, Doğal ve Katkısız) hakkındaki içeriği görüntülemenin yanı sıra, Ardından Ca’Loredan Güncellemeyi hemen aşağıda olan diğer konuları keşfedebilirsiniz.

SEE ALSO  Almanyada Efes Pilsen Bira Fiyati ne kadar? cok pahali !! | Yeni güncellenen en pahalı bira hakkındaki bilgilerin özeti

Daha fazla haberi burada görün

içki nasıl yapılır ile ilgili bazı öneriler

#Viski #Yapımı #Basit #Doğal #Katkısız.

Whiskey,viski,doğal,katkısız,evde.

Viski Yapımı (Basit, Doğal ve Katkısız).

içki nasıl yapılır.

içki nasıl yapılır içeriğiyle caloredan.com güncellemelerinin sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. Ca’Loredan içki nasıl yapılır hakkındaki makaleyi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. BURAK DOGRUYOL diyor ki:

  Bu ev yapimi viskiler tutmuş olsaydı hiç bir viski üreticisi bu kadar zahmetli viskiler uretmezdi etile meşe çubuğu koy su koy renklendirici koy olsun sana viski 😂😂 yok ya bir kere viskiye can veren hayat veren meşenin içinden çıkan elementler is ve turbalarin kimyasalların zamanla viskiye tat ve aroma vermesi buda çok uzun zaman yillandirmayla oluyor 👍🙂

 2. yiğit şarap diyor ki:

  Abi herşeyi dediğin gibi yaptım tadına baktım gayet güzeldi , belediye çalışma yapıyor herhalde elektirikler gidip geliyor , arıza nedir çözemedim .

 3. Fatih diyor ki:

  Alkol damıtırken 2. Damıtımda karışımı suyla tekrar seyreltiyormusunuz. Yoksa 1. De atıyorum 85 derece çıktı direk 85 derece olarak kazana koyup ikinciye mi damıtıyorsunuz.

 4. S. acar diyor ki:

  Hocam merhaba elinize emeğinize sağlık şimdiye kadar izlediğim en ayrıntılı bir anlatım olmuş çok faydalı oldu teşekkür ediyorum size bir sualim olacaktı %96 etil den yapsak olurmu satın alma etilden yardımcı olursanız sevinirim

 5. Yavuz - Art Alan diyor ki:

  hocam merhaba, e mail atmıştım viski yapımıyla alakalı ama cevap vermediniz. Buradan yazayım; şimdi sizin kullandığınız %90'lık alkolü mısırdan mı elde ettiniz? Çünkü viski denilebilmesi için alkolün mısırdan arpa maltlarıyla harmanlanarak fermante edilmesi ve 3 yıl beklemesi gerekiyor. Zamanı saymazsak bile alkolün mısırdan fermante edilmesi şart. Hatta arpa maltlarının kurutulması sırasında turba denilen yosunsu bi yapı yakıt olarak kullanılıyor ve bu da iskoç viskisinin karakteristik tadını veriyor. viski demek alkol + meşe demek değil. Benim size sorum mısırdan alkol üretirken ne kadar mısıra ne kadar arpa kullanacağız ? ne kadar su ne kadar maya onun formülünü merak etmiştim. Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir