Bu makale, long island cocktail hakkındaki tartışmayı güncelleyecektir. long island cocktail arıyorsanız, bu The PERFECT Long Island Iced Tea – Absolut Drinks with Rico makalesinde Ca’Loredan ile long island cocktail hakkında bilgi edinelim.

long island cocktail ile ilgili içeriğin en eksiksiz The PERFECT Long Island Iced Tea – Absolut Drinks with Rico bölümündeki özeti

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu CaLoredan web sitesiyle, sizin için daha değerli verilere sahip olmak için long island cocktail dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. CaLoredan sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en eksiksiz değere katkıda bulunma arzusu ile, İnternette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmenize yardımcı olur.

SEE ALSO  Making tequila, harvesting a blue agave plant in Mexico | tekila hammaddesi hakkında en eksiksiz bilgilere genel bakış

Konuyla ilgili içerik long island cocktail

Mükemmel Long Island Buzlu Çay içecek tarifi! Bu videoda Rico size evde mükemmel Long Island Iced Tea yapmanın sırlarını gösterecek! Ve siz sormadan önce: Hayır, aslında hiç çay içermiyor. Zevk almak! Long Island Buzlu Çay – 1 ölçü Limon Suyu 1 ölçü Basit Şurup ½ ölçü Olmeca Tekila ½ Parça Üçlü Sec ½ Parça Havanna Rum ½ Parça Beefeater Gin ½ Kısım Absolut Vodka ½ Kısım Cola Absolut Drinks, bir ev barmeninin ihtiyaç duyduğu her şeyi bulabileceğiniz tek adresinizdir bilmek! En sevdiğiniz kokteylin tarifini ezbere öğrenmeniz mi gerekiyor? bizde var Eski bir portakalla hangi kokteylleri yapabileceğinizi öğrenmek ister misiniz? Seni yakaladık. Bar dolabınızın arkasındaki eski kokteyl çalkalayıcıyı nasıl kullanacağınızı bulamıyor musunuz? Yardım etmek için buradayız. Bir bölümü kaçırmayın! Bugün abone olun! Absolut İçecekleri Web Sitesi: Müzik Acorn Bantlarının izniyle: Facebook: Instagram: Twitter: İndir Drinkspiration: #LongIslandIcedTea #DrinkRecipes #AbsolutVodka .

SEE ALSO  ATATÜRK'ü AĞLATAN RAKI.. | saki rakı hangi firmanın hakkında en eksiksiz bilginin özeti

long island cocktail hakkında bilgi ile ilgili resimler

The PERFECT Long Island Iced Tea - Absolut Drinks with Rico
The PERFECT Long Island Iced Tea – Absolut Drinks with Rico

Öğrendiğiniz The PERFECT Long Island Iced Tea – Absolut Drinks with Rico içeriğini izlemenin yanı sıra, Ardından, caloredan.com ‘nin hemen her gün yayınlanan diğer içeriği daha fazla okuyabilirsiniz.

Daha fazla haberi burada görün

SEE ALSO  Efes Malt Denemeye Deger | Yeni güncellenen efes malt sarı kutu ile ilgili içeriğin özeti

long island cocktail ile ilgili birkaç öneri

#PERFECT #Long #Island #Iced #Tea #Absolut #Drinks #Rico.

Recipe,Absolut Vodka,Vodka,Cocktail,Drinks,How to,Drink recipes,Drinks with Rico,Absolut Drinks,long island iced tea drink,long island iced tea recipe,long island iced tea ingredients,long island recipe,long island cocktail,long island drink recipe,liit recipe,liit cocktail,long island iced tea,vodka recipe,gin recipe,rum recipe,cocktail recipe,vodka drinks,mixology,bartender,bartending basics,tequila drinks,gin drinks,rum drinks,tequila recipe.

The PERFECT Long Island Iced Tea – Absolut Drinks with Rico.

long island cocktail.

long island cocktail hakkındaki bilgilerle Ca’Loredan ‘ın size verdiği bilgilerle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. caloredan.com long island cocktail hakkındaki makaleyi takip ettiğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. Bennedetto Cracolici diyor ki:

    I'm waiting to see if anyone will come up with a Boston Ice Tea, which you substitute the cola for Beans juice

  2. vernon crumpler diyor ki:

    I was overseas and this ukrainian lady made me a long island but muddled the glass with mint leaf, iced the glass and added the spirits, and simple syrup. shaken and poured over ice but adding steeped some fresh tea leaf instead of the cola. i swear it tasted like brewed sweet tea. never had it that way but it was awesome and potent! lol

  3. Pragyan Mishra diyor ki:

    Great video Rico!! I needed your suggestion on getting the ideal size highball. I am planning to buy a 14 oz highball for making this drink and other similar ones such as dark & stormy, cuba libre etc. Do you think 14 is a little on the higher side given the ice cubes that go into the glass !! Thanks.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir