Bu makale, içeriğinde açıkça sentinus kusadasi bahseder. sentinus kusadasi hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Sentinus Hotel Kusadasi makalesinde caloredan.com ile sentinus kusadasi hakkında bilgi edinelim.

Sentinus Hotel Kusadasi bölümünde sentinus kusadasi ile ilgili en doğru bilgileri özetleyin

Aşağıdaki videoya göz atın

Bu Ca’Loredan web sitesinde, sizin için daha yararlı anlayışa sahip olmak için sentinus kusadasi dışında bilgi ekleyebilirsiniz. CaLoredan web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en ayrıntılı değeri sağlama arzusuyla, İnternetteki haberi mümkün olduğunca çabuk kavrayabilmenize yardımcı olur.

SEE ALSO  KADIKALE RESORT & SPA BODRUM 0850 333 4 333 | En doğru kadıkale resort spa tesis hakkında ile ilgili bilgilere genel bakış

Konuyla ilgili içerik sentinus kusadasi

вход в море

Bazı görüntüler sentinus kusadasi hakkındaki bilgilerle ilgilidir

Sentinus Hotel Kusadasi

Öğrendiğiniz Sentinus Hotel Kusadasi hakkındaki içeriği okumanın yanı sıra, Sonra caloredan.com günde güncellenen diğer makaleleri hemen aşağıda keşfedebilirsiniz.

SEE ALSO  [4K HDR 60FPS] Kaya Belek Hotel 5* All Inclusive - Belek - Turkey | Turbo Hotels | Yeni güncellenen kaya hotel antalya ile ilgili bilgileri kapsayan

Daha fazla haberi burada görün

sentinus kusadasi ile ilgili anahtar kelimeler

#Sentinus #Hotel #Kusadasi.

[vid_tags].

Sentinus Hotel Kusadasi.

sentinus kusadasi.

sentinus kusadasi içeriğiyle Ca’Loredan ‘ın sağladığı içerikle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Ca’Loredan ‘ın sentinus kusadasi içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

Sentinus Hotel Kusadasi | En doğru sentinus kusadasi ile ilgili içeriğin tümü” te bir düşünce

  1. akın oral diyor ki:

    09.08.2017 Günü SENTİNUS HOTEL KUŞADASI n dan Murat Çelik beyle (satış pazarlama sorumlusu) görüşerek 5 Eylül girişli ve 9 Eylül çıkışlı, 3 aile (8 yetişkin 4 çocuk) olacak şekilde 4 oda rezervasyon yaptırdım. Toplam tutar olan 3200 tl nin %30 u olan 960 tl depozitoyu otel hesabına yatırdım. Murat bey tarafın dan rezervasyon ekran görüntüsü tarafıma WhatsApp den gönderildi. 25.08.2017 günü bir yakın bir aile için otel dolu olduğundan dolayı zorda olsa bir oda daha rezervasyon yaptırdık ve 1350 tl olan toplam bedelin 350 tl sini otel hesabına yatırdık. toplamda 4 aile 5 oda olacak şekilde 4550 tl tutarlı rezervasyonu yaptırmış olduk.
    01.09.2017 akşam saatlerinde ( Bayramın 1. günü heryer tatil oteller dolu yer bulmak zor.) Sentinus otelden resepsiyon sorumlusu olduğunu söyleyen Niyazi bey diye biri aradı ve otelde yeterli doluluğu sağlayamadıklarını ve otelin erken kapanış yapacağını bu yüzden ya konaklama tarihlerimizi erken bir tarihe çekmemizi yada rezervasyonun taraflarından iptal edileceğini, yada başka bir otele yönlendirileceğimizi söyledi. bende bunun doğru olmadığını yanlış bir yaklaşım olduğunu söyledim. Başka bir isim altında oteli arayıp 11 eylül girişli rezervasyon yaptırmak istediğimde hemen fiyat verip rezervasyon yapıyorlar. bunu neden böyle yaptıklarını sorduğumda oteli açık tutmak için olduğunu söylüyorlar ama ödemesi yapılan rezervasyonları da iptal ediyorlar. sonunda kalabalık bir gruba yer açmak için olduğunu açıkladılar. bütün görüşmelerimiz sonuç vermedi ve rezervasyonlarımızı otel tek taraflı olarak iptal etti. Depozitomuzu geri yatırıp bize de başka bir otelden rezervasyon yaptırdı. bizde bu oteli beyenmeyip bizde bu rezervasyonu iptal ettirdik. otellerin dolu ve bayram tatili oluşu nedeni iyi otel bulmakta zorlandık. Toplamda 4550 tl ödeyeceğimiz konaklama ye 8890 tl ödemek zorunda kaldık. Sentinus otelin bu hilesinden dolayı biz 4340 tl fazla para verdik. Bizim yaşadığımız bu sıkıntının bir cezası olmalı ki başkaları da aynı oyuna gelmesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir