Makalenin konusu sentinus hotel tartışılacak. sentinus hotel arıyorsanız, bu Sentinus Beach Hotel 2017 Tanıtım Videosu… makalesinde sentinus hotel konusuna açıklık getirelim.

Sentinus Beach Hotel 2017 Tanıtım Videosu… içindeki en doğru sentinus hotel ilgili içeriğe genel bakış

Aşağıdaki videoya göz atın

Bu caloredan.com web sitesiyle, sizin için daha değerli verilere sahip olmak için sentinus hotel dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. Ca’Loredan sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en eksiksiz bilgiye katkıda bulunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internetteki bilgileri en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Terma City - İstanbul'un yanı başı Yalova'da | yalova terma city fiyat ile ilgili en ayrıntılı bilgiyi kapsayan

Konuyla ilgili bazı açıklamalar sentinus hotel

Sentinus Beach Hotel… Tanıtım Videosu… .

sentinus hotel konusuyla ilgili fotoğraflar

Sentinus Beach Hotel 2017 Tanıtım Videosu...
Sentinus Beach Hotel 2017 Tanıtım Videosu…

Görüntülediğiniz Sentinus Beach Hotel 2017 Tanıtım Videosu… hakkında bilgi keşfetmenin yanı sıra, Ardından CaLoredan Güncellemeyi hemen aşağıda daha fazla okuyabilirsiniz.

Daha fazlasını burada görün

sentinus hotel ile ilgili birkaç anahtar kelime

#Sentinus #Beach #Hotel #Tanıtım #Videosu.

SEE ALSO  Lonicera World Resort & Spa 5* / Турция 2022 / отзывы об отеле | lonicera world ile ilgili en doğru içeriği kapsama

sentinus,sentinusbeach,sentinushotel,sentinusotel,otelsentinus,kuşadası sentinus,kuşadası beach hotel,kuşadası hotel.

Sentinus Beach Hotel 2017 Tanıtım Videosu….

sentinus hotel.

sentinus hotel bilgisiyle CaLoredan ‘ın sağladığı bilgiyle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Ca’Loredan ‘ın sentinus hotel içeriğini izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

  1. akın oral diyor ki:

    09.08.2017 Günü SENTİNUS HOTEL KUŞADASI n dan Murat Çelik beyle (satış pazarlama sorumlusu) görüşerek 5 Eylül girişli ve 9 Eylül çıkışlı, 3 aile (8 yetişkin 4 çocuk) olacak şekilde 4 oda rezervasyon yaptırdım. Toplam tutar olan 3200 tl nin %30 u olan 960 tl depozitoyu otel hesabına yatırdım. Murat bey tarafın dan rezervasyon ekran görüntüsü tarafıma WhatsApp den gönderildi. 25.08.2017 günü bir yakın bir aile için otel dolu olduğundan dolayı zorda olsa bir oda daha rezervasyon yaptırdık ve 1350 tl olan toplam bedelin 350 tl sini otel hesabına yatırdık. toplamda 4 aile 5 oda olacak şekilde 4550 tl tutarlı rezervasyonu yaptırmış olduk.
    01.09.2017 akşam saatlerinde ( Bayramın 1. günü heryer tatil oteller dolu yer bulmak zor.) Sentinus otelden resepsiyon sorumlusu olduğunu söyleyen Niyazi bey diye biri aradı ve otelde yeterli doluluğu sağlayamadıklarını ve otelin erken kapanış yapacağını bu yüzden ya konaklama tarihlerimizi erken bir tarihe çekmemizi yada rezervasyonun taraflarından iptal edileceğini, yada başka bir otele yönlendirileceğimizi söyledi. bende bunun doğru olmadığını yanlış bir yaklaşım olduğunu söyledim. Başka bir isim altında oteli arayıp 11 eylül girişli rezervasyon yaptırmak istediğimde hemen fiyat verip rezervasyon yapıyorlar. bunu neden böyle yaptıklarını sorduğumda oteli açık tutmak için olduğunu söylüyorlar ama ödemesi yapılan rezervasyonları da iptal ediyorlar. sonunda kalabalık bir gruba yer açmak için olduğunu açıkladılar. bütün görüşmelerimiz sonuç vermedi ve rezervasyonlarımızı otel tek taraflı olarak iptal etti. Depozitomuzu geri yatırıp bize de başka bir otelden rezervasyon yaptırdı. bizde bu oteli beyenmeyip bizde bu rezervasyonu iptal ettirdik. otellerin dolu ve bayram tatili oluşu nedeni iyi otel bulmakta zorlandık. Toplamda 4550 tl ödeyeceğimiz konaklama ye 8890 tl ödemek zorunda kaldık. Sentinus otelin bu hilesinden dolayı biz 4340 tl fazla para verdik. Bizim yaşadığımız bu sıkıntının bir cezası olmalı ki başkaları da aynı oyuna gelmesin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir