Bu makalenin içeriği long island içki tartışacak. long island içki ile ilgileniyorsanız, bu Long Island Ice Tea nasıl yapılır? makalesinde caloredan.com ile birlikte long island içki hakkında bilgi edinelim.

Long Island Ice Tea nasıl yapılır? içindeki long island içki ile ilgili en eksiksiz bilgilere genel bakış

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu caloredan.com web sitesinde, sizin için daha yararlı veriler için long island içki dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. CaLoredan web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en doğru değeri sunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  How to Make a Long Island Iced Tea Home | Pro | Expert | island ice tea hakkında yeni güncellenmiş bilgileri kapsayan

Bazı açıklamalar long island içki ile ilgilidir

Long Island Ice Tea’nin nasıl yapıldığını öğrenin. .

long island içki konusuyla ilgili fotoğraflar

Long Island Ice Tea nasıl yapılır?
Long Island Ice Tea nasıl yapılır?

Görüntülediğiniz Long Island Ice Tea nasıl yapılır? içeriğini izlemenin yanı sıra, O zaman caloredan.com her gün aşağıda yayınladığı birçok konuyu keşfedebilirsiniz.

Daha fazlasını görün

long island içki ile ilgili birkaç öneri

#Long #Island #Ice #Tea #nasıl #yapılır.

SEE ALSO  Gin Fizz: Tarifi ve Tarihi // Klasik Kokteyller | En eksiksiz cin fizz yapımı ile ilgili tüm içerik

long island ice tea,long island ice tea yapımı,long island ice tea tarifi,kokteyl,kokteyl yapımı,kokteyl tarifi,kokteyl tarifleri,kokteyl hazırlama,evde kokteyl yapımı.

Long Island Ice Tea nasıl yapılır?.

long island içki.

long island içki hakkındaki bilgilerle caloredan.com sizin için güncellenen bilgilerle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. long island içki hakkındaki makaleyi CaLoredan ile izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. akay aliş diyor ki:

  Alkolleri ve limon suyunu koyduktan sonra hafifçe shake yapman ve bol buz koyduktan sonra çok az miktar da kola koyman daha doğru olur. Aslında kola da sıçratma şeklinde koyulur ki rengi açık olsun kola gibi görünmesi yanlış

 2. Zafer Kayalı diyor ki:

  1.5cl votka, 1.5cl rom, 1.5cl cin, 1.5cl tekila, 2.5cl triple sec. 2.5cl sweet&sour, 2.5cl kola. deneyebilirsiniz.

 3. Ümit Emre diyor ki:

  1.5 cl Absolute votka
  1.5 cl Küba romu
  1.5 cl Olmeca Tekila
  1.5 cl london cin
  1.5 cl Cointreau (portakal Likörü)
  4 CL SWEET and sour mix
  SHAKLE ve en son kola ilave et.
  GARNİTÜR yeşil lime.

 4. Cocoyigit 12# diyor ki:

  Limon suyu yerıne sweet&sour daha başarılı olur 🙂 Ölçekleride 2 -2-2-2-2yaparsanız daha keskin daha mükemmel bir tat alacağınızdan emınım

 5. Deniz Tosun diyor ki:

  dünyanın her yerinde kolayla yapmıyorlar. antalyanın en iyi otellerinin birinde sipariş verdiğimde sprite ile yapmışlardı.

 6. Çağrı Kaya diyor ki:

  Erol köse arkadaşım lon island ıce tea shakelenmez orası doğru ama bardak yanlış zaten o içeceğin özelliği long bardağında olması ve rengide tutturamamış aynen

 7. erol köse diyor ki:

  Arkadaş baya bi saçmalamış . Diğer videolarında cosmopolitan 3 farklı içecekten oluşurken 10 saniye shake yaptı ama long ısland gibi bir kokteyli shake yapmadan üzerine kola ekledi . Bence yanlış seçim. Kokteyl ne kadar soğuk olursa o kadar iyidir .

 8. tubeuser211 diyor ki:

  hayatimda boyle amatorluk gormedim. o servisi yaparken elin buza degiyor lan nasil icecek millet onu. adam gibi anlatsana sunu insanlara. ayrica hem cile hem de lime servis edilir mi bu ickide. su ana kadar gordugum en amator barmensin.

 9. Bora Tilki diyor ki:

  Şunu sormak istiyorum. Bir kaç yerde daha böyle videolar izledim. Yani nasıl emin olabiliyorsunuz göz kararı ile 2 cl i 3 cl i 1,5cl i ? Gerçekten merak konusu. ???

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir