Bu makalenin içeriği isparta gölü hakkında konuşacak. isparta gölü arıyorsanız, caloredan.com bu KIRMIZI GÖLÜ İLK DEFA GÖRECEKSİNİZ (ISPARTA)

TÜRKİYE'DE TEK ( Zehirli mi? ) içinde isparta gölü ile ilgili en ayrıntılı içeriği sentezleyin

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu Ca’Loredan web sitesinde sizin için daha değerli bir anlayış için isparta gölü dışında bilgiyi güncelleyebilirsiniz. CaLoredan sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Sizin için en eksiksiz bilgiye hizmet etme arzusuyla, Kullanıcıların internette mümkün olduğunca çabuk düşünme ekleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Cehennem Var Mı? Cehennemden Kimler Çıkamayacak? | En doğru cehennem ve cennet hakkında genel bilgiler

isparta gölü ile ilgili içerik

Kızıl Göl’ü duydunuz mu? Kimsenin varlığından haberdar olmadığı bir göl keşfettim. Bu gölü sadece Isparta’nın Keçiborlu ilçesinde yaşayanlar biliyor. Kükürt yönünden zengin olan bu bölgedeki göl, doğal olarak kendini yeniliyor. Göldeki kireç miktarı nedeniyle tüm çevresini kireçler. Buna etrafındaki yaratıklar da dahildir. Pembe gölü duymuş olabilirsiniz ama burası çok farklı ve yıl boyunca öyle kalıyor. Kızıl göl, eski bir maden alanında yer almaktadır. İleride Kızıl Göl denilince burayı Furkan Kumkaya keşfetti diyeceksiniz. Birbirinden ilginç görüntüler sizlerle… Yeni videoları kaçırmamak için ABONE olmayı unutmayın. DİĞER VİDEOLARIM Beni ve hayata bakış açımı daha iyi anlamak isteyenler için “BANA KALDI” oynatma listesi hazırladım: Kitaplardaki anılarım gibi beni etkileyen kitaplar için hazırladığım “KİTAPLAR VE OKUMA” oynatma listesi için tıklayın. yol: KISACA HİKAYEM Otostopla tüm Türkiye’yi dolaştıktan sonra çocukluk hayalim olan dünya turuna çıkmaya karar vermiştim. Askerliğimi tamamladım ve oradayken kitabımı yazdım. Dünya turuma yeni başladığımda korona virüsü çıktı. Dünya turuna çıkmadan önce virüs nedeniyle zaten gideceğimi söylediğim biletim iptal oldu. Yola çıkmadan önce tüm Türkiye turum boyunca öğrendiğim ve fark ettiğim şeyleri size anlatmaya karar verdim. Videolarımı her Pazartesi-Çarşamba-Cuma-Pazar 20.00’de paylaşacağım. Umarım keyifle izlersiniz. 🙂 Yeni videoları kaçırmamak için ABONE olmayı unutmayın. Kitabımı imzalı olarak gönderiyorum. Satın almak isteyenler instagram üzerinden iletişime geçebilirler. .

SEE ALSO  Dünya'nın en güzel karavan park alanı. Eşi yok; Manavgat Belediyesi Kamp Alanı. Dünya da eşi yok. | antalya karavan kamp ile ilgili en doğru bilgiyi kapsayan

Bazı görüntüler isparta gölü hakkındaki bilgilerle ilgilidir

KIRMIZI GÖLÜ İLK DEFA GÖRECEKSİNİZ (ISPARTA) | TÜRKİYE'DE TEK ( Zehirli mi? )
KIRMIZI GÖLÜ İLK DEFA GÖRECEKSİNİZ (ISPARTA) | TÜRKİYE'DE TEK ( Zehirli mi? )

TÜRKİYE'DE TEK ( Zehirli mi? ) içeriğini izlemenin yanı sıra, Ardından, CaLoredan günde güncellenen diğer makaleleri hemen aşağıda arayabilirsiniz.

SEE ALSO  GEZELİM YİYELİM - ÇANAKKALE #BÖLÜM7 | trabzon canakkale turu ile ilgili en doğru bilgiyi kapsayan

Daha fazlasını görün

isparta gölü ile ilgili anahtar kelimeler

#KIRMIZI #GÖLÜ #İLK #DEFA #GÖRECEKSİNİZ #ISPARTA #TÜRKİYE39DE #TEK #Zehirli.

furkankumkaya,KIRMIZI GÖLÜ İLK DEFA GÖRECEKSİNİZ,kırmızı göl nerede,keçiborlu,ısparta gezi rehberi,zehirli göl,kükürtlü göl,kırmızı göl,pembe göl,ısparta kırmızı göl,red lake,türkiye turu,vlog,blog,gezgin,macera,vlogger,tatil,seyahat,kamp,doğa,salt lake,keçiborlu kırmızı göl,kırmızı göle nasıl gidilir,ısparta tanıtım,ısparta gezilecek yerler,ısparta göl,ısparta turu,ısparta gölleri,kırmızıı renkli göl,ısparta,ısparta vlog,redlake turkey,red lake turkey.

KIRMIZI GÖLÜ İLK DEFA GÖRECEKSİNİZ (ISPARTA) | TÜRKİYE'DE TEK ( Zehirli mi? ).

isparta gölü.

isparta gölü içeriğiyle CaLoredan ‘ın size verdiği içerikle, size değerli getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Ca’Loredan isparta gölü hakkındaki makaleyi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Şengul Duyar diyor ki:

  kardeşim altın renkli koyu kükürt varmı orda yada satılan Isparta da 9aydır kurtulamadığım uyuz için en iyisi oymuş onuda bulamıyoruz yanındaki arkadaşın bilir oranın yerlisiymiş 🤲

 2. İbrahim Kaya diyor ki:

  Maşallah kanal 32dahi.bilmiyordu burayı bilsec100sefer gösterirdibunu gören yutuber belgeseller kanallar gelir dalda golü gibi koruma altina alinmali

 3. omid diyor ki:

  Kolay gelsin abi biz Keçiborlu ilçesine gittik ama senin gittiğin yeri bulamadık bizim gittiğimiz yerin etrafında çit kaplamışlardı orayı Göremedik ve orası pek de belli değildi

 4. Tevhide Rüveyda Eker diyor ki:

  Ispartalıyım Isparta da yaşıyorum ilk defa sizden duydum böyle bir gölün varlığını sizi kutluyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir