Bu makale, bursada en iyi iskender ile ilgili açıklamalarla güncellenecektir. bursada en iyi iskender arıyorsanız, bu İSKENDER'İN PEŞİNDE, BURSA'NIN ARKA SOKAKLARINDA… makalesinde CaLoredan ile bursada en iyi iskender’yi keşfedelim.

İSKENDER'İN PEŞİNDE, BURSA'NIN ARKA SOKAKLARINDA… bölümünde bursada en iyi iskender ile ilgili en alakalı bilgileri özetleyin

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

SEE ALSO  BOLONEZ SOSLU SPAGETTİ Makarna Nasıl Yapılır? | Oktay Usta | En eksiksiz oktay usta spagetti tarifi ile ilgili tüm bilgiler

Bu Ca’Loredan web sitesinde sizin için daha değerli bir anlayış için bursada en iyi iskender dışında bilgiyi güncelleyebilirsiniz. CaLoredan web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en doğru değeri sunma arzusu ile, Kullanıcıların internette bilgileri mümkün olduğunca çabuk yakalayabilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili içerik bursada en iyi iskender

Patreon’dan Desteklemek İçin ► Cüneyt Özdemir Katıl Düğmesine Basmak İçin ► Ethereum İle Desteklemek İçin ► 0x1E4dfE4a5B00De6e60dAa0dc7d9302c5956fb977 Solana İle Desteklemek İçin ► CzKUWgSAvdMWg4F1ZiKMLnuH7eqLyt3 devam ediyor CzMW1Wg. Cüneyt Özdemir sizi bu hafta Bursa’ya götürüyor. Bursa’nın neleri meşhurdur? Nereye gidilir? Bursa’nın en iyi iskenderi nerede yenir? — Tüm Videolar ► Yeni Videoları Kaçırmamak İçin ► — Sosyal Medya ► — #cuneytozdemir .

SEE ALSO  Pastanelerde Tarifi Sır Gibi Saklanan Poğaça Tarifi👉🏻bera tatlidunyasi | denenmiş pastane poğaçası ile ilgili en eksiksiz bilginin özeti

Bazı resimler bursada en iyi iskender konusuyla ilgilidir

İSKENDER'İN PEŞİNDE, BURSA'NIN ARKA SOKAKLARINDA...
İSKENDER'İN PEŞİNDE, BURSA'NIN ARKA SOKAKLARINDA…

Görüntülediğiniz İSKENDER'İN PEŞİNDE, BURSA'NIN ARKA SOKAKLARINDA… hakkındaki haberleri izlemenin yanı sıra, Ardından, günlük güncelleme CaLoredan hemen aşağıda arayabilirsiniz.

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

bursada en iyi iskender ile ilgili bazı öneriler

#İSKENDER39İN #PEŞİNDE #BURSA39NIN #ARKA #SOKAKLARINDA.

cüneyt özdemir,gündeme dair,haberler,en çok konuşulan olay,gündem,magazin haberleri,siyaset,bursada ne yenir,bursa mutfağı,pideli köfte,bursa iskender nasıl yapılır,bursa iskender tarifi,bursa iskender nerede yenir,iskender kebap nasıl yapılır,bursa iskender sosu,bursa iskender köfte,iskender kebap,bursa iskender,bursa iskender kebap,bursa lezzetleri,bursada iskender nerede yenir,kebapçı iskender,iskender tarifi,bursada ne yenir nereler gezilir.

SEE ALSO  LOKANTADA YEDİM , DAHA İYİSİNİ YAPTIM !! (Kiremitte Kaşarlı Tavuk Tarifi) | Yeni güncellenen kiremitte tavuk hakkında genel bilgi

İSKENDER'İN PEŞİNDE, BURSA'NIN ARKA SOKAKLARINDA….

bursada en iyi iskender.

bursada en iyi iskender içeriğiyle CaLoredan sizin için güncellenen içerikle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacaktır. Ca’Loredan bursada en iyi iskender hakkındaki makaleyi takip ettiğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. ItsMineOwl diyor ki:

  Yani Cüneyt bey teessüf ederim. Çanakkale videosundan sonra geldim. Bursanin merkezine resmen k.c.ndan girmişsiniz. 10 dk shell tuvalet tanıtımı. Bursali birinden intikam mı aldınız bu videoyla. Demir işçiliği hangi yüzyıl diyorsunuz bir de. Sizin gibi dünyanın bir çok yerini görmüş birine bu üslubu da bu esprileri de yakıştıramadım. Size öncelik tanıyıp iyi ki içeri almamışlar. Pess

 2. ruhu poseidon diyor ki:

  Bu videoyu izlediğimde Bursamın güzel yerlerini herkes görsün ümidiyle açarak büyük öfke ve hayal kırıklığı yaşadm . Herkes kendi işini yapmalı bence vlog usluptarzı gezi rehberliği ne yazıkki herkesin harcı değil.. İstanbulda yüzlerce eski mahalle bir çok eski yerlerde yaşayan insanlar var kimse vlogunda korkudan hırsızlıktan bahsetmiyor . Bursada çok şükür insan dolu insan gbi insan hemde . Tarzı hoş olmayan bu program Bursayı anlatmak değilde eleştirmek için gelmiş adeta . Dünyanın neresine gidersen git insanlar için yaşadıkları yer en kıymetlisidir . Çok üzüldük çok . Emek sarfedin değer gösterin ki değer görebilin . Yine gelirseniz şayet iyi bir Bursalıyla gezmenizi tavsiye ederim saygılar..

 3. Emel Gencer diyor ki:

  Cüneyt bey programınızı ilgiyle izlemeye başladık fakat iskender yemek için giderken yolda sarf ettiğiniz sözleri size hiç yakıştıramadık .

 4. sabridogan16 diyor ki:

  Olmamış Cüneyt bey. Videonun başında ditroit kıyaslaması ile eksi 1 oluyor. 40 dakikalık videonun 10 dakikası Shell'e ayrılmış, fazla. İçerikte bir şey yok.

 5. Rzgr Gnş diyor ki:

  Cüneyt bey, Hani en eski iskerderci burasımı diye sorduğunuz yer, tüm aileye ait olan ilk dukkandir. Önünden geçtiniz. Ama olsun gittginiz yerde çok lezzetlidir. Emeğinize sağlık teşekkürler.

 6. va tandaş diyor ki:

  çok güzel videoydu.teskkurler.
  sonda su kavunu yemeseydiniz iyiydi😕canım çok çekti dermisim🤭😏vakti gelsin sağ çıkarsam hemen kavun yiyecem insallah

 7. Engin Akdemir diyor ki:

  Bicakcilar çarşısında meşhur Bursa bıçağı satıyor adam sen korkuyorsun, adam tarihi demir dövme işi yapıyor sen teşekkür edeceğine hangi yuzyildayiz diyorsun. Olmamış hiç.

 8. Bursa oto seramik kaplama diyor ki:

  Cüneyt bursanın göbeğine hancer gibi diktiler gökdelen tarzında kentsel dönüşüm yaptılar BURSAYA ihanet etiler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir