Bu makalenin bilgileri hasköyüm özlüce etrafında dönecektir. hasköyüm özlüce hakkında bilgi ediniyorsanız, bu İpek Evler Kayapa makalesinde caloredan.com ile hasköyüm özlüce’yi keşfedelim.

İpek Evler Kayapa içindeki hasköyüm özlüce ile ilgili en doğru bilgilere genel bakış

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

SEE ALSO  ELFİ'DEN ÖZLÜCE NİN EN BEĞENİLEN SİTESİNDE SATILIK 5+1 VİLLA | caddeüstü özlüce hakkında en iyi bilgiyi sentezleyin

Bu Ca’Loredan web sitesinde, kendiniz için daha değerli verilere sahip olmak için hasköyüm özlüce dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. caloredan.com web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en ayrıntılı bilgiye katkıda bulunma arzusu ile, Kullanıcıların internetteki bilgiyi en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

Bazı açıklamalar konuyla ilgilidir hasköyüm özlüce

İpek Evleri, İpekoğulları İnşaat tarafından 2021 yılında inşa edilmiştir. 7.670 m2 arsa üzerinde 7 blok ve 72 daireden oluşmaktadır. 1.025.000 TL konut kredisi kullanabilirsiniz. Kayapa, Çamlık Bulvarı’na 200 metre uzaklıktadır. Dairenin Genel Özellikleri: Bireysel sistem kombi yerden ısıtma Ankastre ocak, fırın, davlumbaz, bulaşık makinesi Salonda elektrikli şömine ve taş duvar Salonda özel tasarım led ve aynalı duvar Balkonlarda cam balkon ve stor perde Dekoratif taş balkonlarda duvar Gizli LED aydınlatma Giriş portmanto Duvar kağıdı uygulaması Proje Genel Özellikleri: Açık Otopark Yüzme Havuzu Kapıcı Oyun Alanı Basketbol Sahası Spor Salonu Açık ve Kapalı yemekhane alanı.

SEE ALSO  13 Yaş Uzun Kulvar Baraj Geçme 50 Metre Serbest Yarışı (Bursa) | bursa olimpik konak ile ilgili en iyi bilgiyi özetleyin

hasköyüm özlüce hakkındaki bilgilerle ilgili bazı resimler

İpek Evler Kayapa
İpek Evler Kayapa

Okuduğunuz İpek Evler Kayapa hakkındaki içeriği anlamanın yanı sıra, Sonra caloredan.com her gün aşağıda yayınladığı diğer konuları okuyabilirsiniz.

SEE ALSO  Bursa'nın Yeni Mekanı: BIÇAKSIZ | bursa müzikli mekanlar ile ilgili en ayrıntılı bilgilerin özeti

Daha fazla haberi burada görün

บhasköyüm özlüce ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#İpek #Evler #Kayapa.

özlüce,23nisan,ertugrul,29ekim,yuzuncıyıl,bursa,nilufer,Bademli,balat,gümüştepe,gumustepe,Çamlıca,beşevler,besevler,camlica,konum,merkezi,konut,daire,villa,müstakil,ev,bahçe,dubleks,konutkredi,kredihesaplama,faiz,kredi,uygun,fırsat,satılık,tasarım,mimar,gayrimenkul,realestate,property,balkan,hasanağa,kayapa,görükle,gorukle,hasanaga,Mudanya,güzelyalı,deniz,manzara,halitpaşa,ömerbey,tirilye Home,ofis,büro,kiralama.

İpek Evler Kayapa.

hasköyüm özlüce.

hasköyüm özlüce bilgisiyle CaLoredan ‘ın size verdiği bilgiyle, size değerli getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacaktır.. caloredan.com hasköyüm özlüce hakkındaki makaleyi takip ettiğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir