Makalenin konusu özhan kafe etrafında dönecek. özhan kafe ile ilgileniyorsanız, bu İNTERNET KAFEDE MÜŞTERİLERİ KIŞKIRTMAK !! makalesinde özhan kafe’yi keşfedelim.

özhan kafe ile ilgili bilgileri en ayrıntılı şekilde İNTERNET KAFEDE MÜŞTERİLERİ KIŞKIRTMAK !! özetleyin

Videoyu buradan görüntüleyin

Bu Ca’Loredan web sitesiyle, kendiniz için daha değerli bir anlayışa sahip olmak için özhan kafe dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. Ca’Loredan web sitesinde, sizin için her gün yeni ve doğru bilgileri her zaman güncelliyoruz, Sizin için en doğru değeri sağlamayı umuyoruz, Kullanıcıların İnternet’e olabildiğince çabuk bilgi ekleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  sadabat sarayı | Yeni güncellenen sadabad sarayı bursa nerede hakkındaki bilgilere genel bakış

Konuyla ilgili bazı açıklamalar özhan kafe

Herkese merhaba, İstanbul Anadolu Yakası’nın ve Kadıköy’ün en elit internet kafesinde yine bir fıkra ile sizlerleyiz. Bu şakada internet kafenin yeni sahibi olduk ve müşterileri trolledik. Umarız videomuzu beğenirsiniz. Siz de “Kadıköy Arena Oyun” salonunu ziyaret edebilir ve bu üst düzey deneyimi yaşayabilirsiniz. İzlemenin keyfini çıkarın. Çekimlerimizde emeği geçen “Murat Kartal” a teşekkürler. YÖNETMEN, OYUNCAK : EMİRHAN ÖZHAN KAMERAMAN: EMRE GÖYÇİMEN, UĞUR SOLGUNTEKİN Kurgu: EMİRHAN ÖZHAN, BARAN ÖZHAN MONTAJ: BARAN ÖZHAN MÜZİK: BARAN ÖZHAN SPONSORLUK: ATAKAN CAN NARİN Web sayfamız Instagram izlemek istediğimiz diğer videolar: Sitemiz; GÜZEL KIZ vs EVSİZ ÇOCUK YARDIM İSTİYOR MU? (SOSYAL DENEY) YÜRÜME ENGELLİ BİRİNE YARDIMCI OLABİLİR MİSİNİZ? FARKLI OLMAK VE İŞÇİLERDEN YARDIM TALEP ETMEK – Sosyal Deney EVSİZ OLMAK VE EVSİZLERDEN YARDIM İSTMEK – SOSYAL DENEY SOĞUK BİR ÇOCUĞA YARDIM EDEBİLİR MİSİNİZ? EVSİZ OLMAK VE İŞÇİLERDEN YARDIM TALEP Etmek Sosyal Deney – SOSYAL DENEY #ThePost #Joke .

SEE ALSO  PAZAR GÜNÜ GEZMESİ| BURSA TABİAT BİNİCİLİK MERKEZİ 🌤️🐴 | tabiat binicilik merkezi ile ilgili yeni güncellenen bilgileri kapsayan

özhan kafe ‘in içeriği ile ilgili fotoğraflar

İNTERNET KAFEDE MÜŞTERİLERİ KIŞKIRTMAK !!
İNTERNET KAFEDE MÜŞTERİLERİ KIŞKIRTMAK !!

Görüntülediğiniz İNTERNET KAFEDE MÜŞTERİLERİ KIŞKIRTMAK !! hakkındaki içeriği anlamanın yanı sıra, Ardından, CaLoredan ‘nin her gün gönderdiği diğer bilgileri hemen aşağıda bulabilirsiniz.

SEE ALSO  Saltanat Kebap - 0224 322 2535 | sini saltanat tesisleri ile ilgili en iyi içeriği özetleyin

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

บözhan kafe ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#İNTERNET #KAFEDE #MÜŞTERİLERİ #KIŞKIRTMAK.

TÜRKİYE’DE YAPILAN EN İYİ ŞAKALAR,en iyi şakalar,türkiyede şaka,şaka,komedi,kamera şakası,troll,en iyi videolar,yapılmış en iyi şakalar,türkiyede riskli şaka,en efsane şakalar,best of prank,korkunç şaka,türkiyenin en iyi kamera şakası,en iyi kamera şakaları,kavgalı şakalar,komik şakalar,vurulma şakası,kavga çıktı,top 10 prank,tehlikeli şakalar,sosyal deney,internet kafe,pitbull,emirhan özhan,the post.

İNTERNET KAFEDE MÜŞTERİLERİ KIŞKIRTMAK !!.

özhan kafe.

özhan kafe bilgisiyle caloredan.com ‘ın sağladığı bilgiyle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. caloredan.com özhan kafe hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. Emirhan Özhan diyor ki:

    Herkese merhaba arkadaşlar, İstanbul Anadolu yakasının ve Kadıköy'ün en elit internet kafesinde bir şakayla sizlerle tekrardan birlikteyiz. Bu şakamızda internet kafenin yeni sahibi olduk ve gelen müşterileri trolledik. Umarız videomuzu beğenirsiniz. Ayrıca sizde "Kadıköy Game Arena" salonunu ziyaret edip üst düzeydeki bu tecrübeye sahip olabilirsiniz. Adres Kadıköy Söğütlüçeşme'de Belediyenin karşısındadır iyi seyirler.

  2. F*kir Gamer diyor ki:

    Düşünsene adam felo kesio knight oynuyor tam drobu alacak kapatıor yemın edıorm şaka maka demez öldürürler

  3. Bugra Tug diyor ki:

    😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😅😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂 farkı bulunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir