Makalenin içeriği fesleğenli girit ezmesi tarifi etrafında dönecektir. fesleğenli girit ezmesi tarifi ile ilgileniyorsanız, bu Fesleğenli Girit Ezmesi

Basil Crete Pâtè içindeki fesleğenli girit ezmesi tarifi hakkında genel bilgiler en doğru olanıdır

Aşağıdaki videoya göz atın

Bu caloredan.com web sitesinde, kendiniz için daha değerli veri için fesleğenli girit ezmesi tarifi dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. Ca’Loredan sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, En eksiksiz bilgiyi size getirmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internette haberleri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Kadınbudu Köfte Tarifi - Kadınbudu Köfte Nasıl Yapılır? | kadinbudu kofte ardanin mutfagi ile ilgili en doğru bilgileri kapsayan

Bazı açıklamalar fesleğenli girit ezmesi tarifi ile ilgilidir

Renginin görkeminin yanı sıra tadıyla da sizi büyüleyecek bir meze Fesleğenli Girit Ezmesidir. Tost, et veya wasa ile tüketmenizi öneririz. Malzemeler: * 1 avuç fesleğen yaprağı * 2 diş sarımsak * 7 yemek kaşığı zeytinyağı * 100 gr İzmir baget * 100 gr kahvaltılık lor * 3 yemek kaşığı antep fıstığı * 3 çekirdek ceviz * 1 tatlı kaşığı karabiber İpuçları: * Çıkarın fıstıkların iç kabuklarını soymayı unutmayın. * Tuz eklemeyin. * Malzemeleri videodaki sırayla ekleyin ve rondodan geçirin. Afiyet olsun😋 ——————— Harika bir renge sahip olmasına rağmen Basil Crete Pâtè tadıyla sizi büyüleyecek. Tost veya wasa ile birlikte tüketmenizi öneririz. Malzemeler: * 20-30 yaprak fesleğen * 2 diş sarımsak * 7 yemek kaşığı zeytinyağı * 100 gr İzmir Tulum peyniri * 100 gr lor peyniri * 3 yemek kaşığı fıstık * 3 ceviz * 1 çay kaşığı karabiber İpuçları: * Don’ Antep fıstığının iç kabuklarını ayırmayı unutmayın. * Tuz eklemeyin. * Malzemeyi eklerken video ile aynı sırayı takip edin. Keyfini çıkarın😋 .

SEE ALSO  Un Helvası | Kandillerin Vazgeçilmezi Helva | Arda’nın Mutfağı | sütlü un helvası arda nın mutfağı ile ilgili en ayrıntılı bilgilere genel bakış

fesleğenli girit ezmesi tarifi hakkında bilgi ile ilgili fotoğraflar

Fesleğenli Girit Ezmesi | Basil Crete Pâtè
Fesleğenli Girit Ezmesi | Basil Crete Pâtè

Basil Crete Pâtè içeriğini izlemenin yanı sıra, O zaman caloredan.com her gün aşağıda yayınladığı diğer makaleleri arayabilirsiniz.

SEE ALSO  Magnolia Yapımı | Refika'dan Ev Yapımı Çilekli Magnolia Tarifi | çilekli magnolia tarifi arda nın mutfağı ile ilgili en eksiksiz bilgiyi kapsayan

Daha fazlasını görün

fesleğenli girit ezmesi tarifi ile ilgili birkaç öneri

#Feslegenli #Girit #Ezmesi #Basil #Crete #Pâtè.

girit ezmesi tarifi,girit ezmesi nasıl yapılır,değişik meze tarifleri,farklı meze tarifleri,meze tarifleri,pate recipe,delicious pate recipe,how to make pate,izmir tulumu,lor peyniri,ceviz,antep fıstığı,fesleğen,fesleğenli tarifler,basil recipes.

Fesleğenli Girit Ezmesi | Basil Crete Pâtè.

fesleğenli girit ezmesi tarifi.

fesleğenli girit ezmesi tarifi hakkındaki bilgilerle caloredan.com ‘ın size verdiği bilgilerle, size değer getireceğini umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. CaLoredan fesleğenli girit ezmesi tarifi hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

 1. Tuğçe Yalçın diyor ki:

  Direkt bu tarifi birebir denedim. İlk yapışım ama harika oldu. Sadece ben biraz daha fazla zeytinyağı koydum.

 2. The Traveller diyor ki:

  Lütfen Girit'te yemek okulları, geleneksel yemek servis edilen taverna ve yemek kanalı olan Girit'li/Yunanlı kimselere bu tarifi sorar mısınız? "Evet bu Girit mutfağından" diyen çıkacak mı?

  Çıkayacak. Zira Girit mutfağında böyle bir tarif yok. Ben son 12 yılda binlerce defa Girit'te sofraya oturdum, hiçbir yerde görmedim, sorduklarım da hiç duymamışlar.

  Eskiden vardı, unutulmuştur diyenler var,.Girit sosyal hafızası çok güçlü bir yer. Minoan uygarlığı zamanında yapılan yemekler bile bugün hala yapılıyor. Örnek mi? Ospriada.

  Umarım araştırır ve yayınınızı düzeltirsiniz.

  @ŞABAN GÜVEN başka bir tarifin altına oldukça açıklayıcı bir metin yazmış. Ona da sorabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir