Makalenin içeriği limon dondurma tarifi tartışacak. limon dondurma tarifi hakkında bilgi ediniyorsanız, bu EVDE LİMON DONDURMA… BİLDİĞİN TÜM DONDURMALARI UNUT!!!

Lemon Ice Cream Recipe içindeki limon dondurma tarifi ile ilgili genel içerikler ayrıntılı olarak

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu caloredan.com web sitesiyle, sizin için daha değerli verilere sahip olmak için limon dondurma tarifi dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. Ca’Loredan web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Size en iyi değeri getirme arzusuyla, Kullanıcıların internetteki bilgileri en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Uzak Doğu Usulü Sebzeli Noodle ve Et Sote Tarifi | Dışardan Söylediğimiz Yemekler | En eksiksiz sebzeli noodle tarifi refika hakkında tüm bilgiler

Konuyla ilgili açıklamalar limon dondurma tarifi

MALZEMELER 12 iri sulu limon 3 su bardağı şeker 8 su bardağı su HAZIRLANIŞI Öncelikle 6 adet limonu kabuklarıyla birlikte doğrayalım. Geniş bir tepsiye alıyoruz. 6 limonun suyunu sıkın ve tepsiye ekleyin. Tepsiye 3 su bardağı şeker ekleyin. Bu karışımı 15 dakika boyunca çok iyi yoğurun. Yoğurma işlemi bittikten sonra 8 bardak su ilave edilerek 5 dakika daha yoğurulur. Bu karışımı kabuğundan ve tohumlarından ayırmak için. Onu filtreliyoruz. Dondurma suyu hazır. Bu suyu dondurma yapacağımız kapaklı bir kaba alıyoruz. Buzdolabına ekliyoruz. Ortalama 3-4 saat buzlukta donana kadar bekletiyoruz. Bu süre limonlu karışımın sıcaklığına ve kabın derinliğine göre değişebilir zaman zaman kontrol etmeniz gerekir. Soğuduktan sonra blenderdan geçiriyoruz. Tekrar dondurucuya koyuyoruz. 3-4 saat doğru tutuyoruz. Kalın bir buzlanma olmalı. Tekrar buzluktan çıkarıp blenderdan geçiriyoruz. Son kez 2 saat buzlukta bekletiyoruz ve iyice koyulaşmasını bekliyoruz. 2 saat sonra çıkarıp tüketebilirsiniz. Herkesin tadını çıkarın. .

SEE ALSO  Ekonomik ve Lezzetli Yılbaşı Menüsü

limon dondurma tarifi hakkında bilgi ile ilgili resimler

EVDE LİMON DONDURMA... BİLDİĞİN TÜM DONDURMALARI UNUT!!! | Lemon Ice Cream Recipe
EVDE LİMON DONDURMA… BİLDİĞİN TÜM DONDURMALARI UNUT!!! | Lemon Ice Cream Recipe

Lemon Ice Cream Recipe hakkındaki içeriği okumanın yanı sıra, O zaman CaLoredan her gün hemen aşağıda yayınladığı başka içeriğe bakabilirsiniz.

SEE ALSO  Kremalı Mantar Çorbası I Arda'nın Mutfağı | arda kremalı mantar çorbası ile ilgili en doğru bilgiye genel bakış

Daha fazlasını görün

limon dondurma tarifi ile ilgili bazı öneriler

#EVDE #LİMON #DONDURMA #BİLDİĞİN #TÜM #DONDURMALARI #UNUT #Lemon #Ice #Cream #Recipe.

İce cream,Lemonade,Lemon,Dondurma yapımı,Dondurma tarifi,Ev yapımı dondurma,Ev de dondurma nasıl yapılır,Limon,Limon dondurma yapılışı,Evde limon dondurma yapılışı,Limon dondurma tarifi,Hatay,Dondurma nasıl yapılır.

EVDE LİMON DONDURMA… BİLDİĞİN TÜM DONDURMALARI UNUT!!! | Lemon Ice Cream Recipe.

limon dondurma tarifi.

limon dondurma tarifi hakkındaki bilgilerle Ca’Loredan ‘ın size verdiği bilgilerle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. CaLoredan limon dondurma tarifi hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

  1. Zeynep Betül Yener diyor ki:

    Abi hani bu tadı başka bir yerde bulamazdık dışarıdakinin
    aynısı diyon ben bu isten hiçbir şey anlamadım evet farkındayım 3 yıl sonra izliyorum 😂😂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir