Bu makalenin bilgileri etli burrito ile ilgili olacaktır. etli burrito hakkında bilgi ediniyorsanız, bu EVDE CALİFORNİA BURRİTO TARİFİ!!! makalesinde etli burrito’yi keşfedelim.

EVDE CALİFORNİA BURRİTO TARİFİ!!! içindeki etli burrito ile ilgili genel bilgiler ayrıntılı olarak

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu CaLoredan web sitesiyle, sizin için daha yararlı verilere sahip olmak için etli burrito dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. CaLoredan sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Sizin için en iyi bilgiyi sağlama arzusuyla, Kullanıcıların internetteki bilgiyi en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili bazı açıklamalar etli burrito

MALZEMELER Guakamole sos için: 2 avokado 1,5 misket limonu 1 diş sarımsak 1 kırmızı soğan 1 avuç taze kişniş 1 domates Salsa sosu için: 2 domates 1 kırmızı acı biber 1 yeşil biber 2 diş sarımsak 1 soğan turşusu jalapeno 1 yemek kaşığı domates salçası 1 misket limonu 1 demet taze kişniş 1 tatlı kaşığı tuz Diğer malzemeler: 1 avuç çedar ve kaşar peyniri 2 patates Et için: Yarım kilo antrikot 3 yemek kaşığı soya sosu 1 tatlı kaşığı sarımsak tozu 1 tatlı kaşığı karabiber 2 sos yapacağız. Şimdi guacamole sosu yapmaya başlıyoruz. 2 adet avokadoyu kesip içini çıkarıyoruz. Avokadoları ince ince doğrayın. Onları bir karıştırma kabına alıyoruz. Şimdi içine 1,5 parça kireç sıkıyoruz. 1 diş sarımsağı ince ince kıyın ve karıştırma kabına alın. Şimdi karıştırma kabına eklediğimiz malzemeleri biraz eziyoruz. Şimdi yarım kırmızı soğanı ince ince doğrayıp karıştırma kabına alıyoruz. Şimdi taze kişnişi doğrayıp tekrar karıştırma kabına alıyoruz. Şimdi devreye domates giriyor. Domatesi küp küp doğrayın ve karıştırma kabına alın. Son olarak tüm malzemeleri karıştırıyoruz ve sosumuz hazır. Şimdi salsa sosunun yapımına geçiyoruz. Kousmatik üzerine 2 adet domates, 1 adet acı kırmızıbiber, 1 adet yeşilbiber, 2 diş sarımsak ve 1 adet soğanı ekleyip kavuruyoruz. Şimdi kavrulmuş malzemeleri doğrayıp karıştırma kabına alıyoruz. Jalapeno turşusu, 1 yemek kaşığı salça ekleyip 1 limonu sıkıyoruz. Şimdi taze kişnişi doğrayıp karıştırma kabına alıyoruz. Üzerine 1 tatlı kaşığı tuzu ekleyip blender ile ezin. Salsa sosumuz da hazır. Şimdi peynir ve diğer malzemeleri hazırlamaya geçiyorum. Bir avuç kaşar peyniri ve kaşar peynirini rendeleyin ve bir kenara koyun. Şimdi patates zamanı. 2 adet patatesi kesin ve kızartın. Patatesler kızarırken yarım kilo antrikot doğramaya geçiyoruz ve doğranmış eti bir karıştırma kabına alıyoruz. Bu arada patatesler haşlanır, kenara alıyorum. Şimdi ete 3 yemek kaşığı soya sosu, 1 tatlı kaşığı sarımsak tozu, 1 tatlı kaşığı karabiber ekleyip iyice karıştırıyorum. Şimdi etimizi tavada pişiriyoruz. Etimiz de pişti, şimdi lavaşa ekliyoruz. Üzerine peynir, bir avuç patates ve soslarımızı ekleyerek sunum aşamasına geçiyoruz. Herkesin tadını çıkarın. .

SEE ALSO  SIFIR ŞEKER 💃💃Meyveli Yulaflı Kurabiye Tarifi | En doğru yulaflı üzümlü diyet kurabiye ile ilgili içeriğe genel bakış

etli burrito içeriği ile ilgili bazı resimler

EVDE CALİFORNİA BURRİTO TARİFİ!!!
EVDE CALİFORNİA BURRİTO TARİFİ!!!

Okuduğunuz EVDE CALİFORNİA BURRİTO TARİFİ!!! hakkında bilgi görüntülemeye ek olarak, Ardından, caloredan.com her gün yayınlanan daha fazla makale okuyabilirsiniz.

SEE ALSO  HAKİKİ DİYARBAKIR ÇÖREĞİ TARİFİ 💯 DİYARBAKIR BAYRAM ÇÖREĞİ TARİFİ 👌🏻 | diyarbakır bayram çöreği hakkında en eksiksiz içeriği sentezleyin

Daha fazlasını burada görün

etli burrito ile ilgili anahtar kelimeler

#EVDE #CALİFORNİA #BURRİTO #TARİFİ.

california burrito,california burrito nasıl yapılır,california burrito tarifi,evde california burrito tarifi,meksika yemekler,burrito,burrito tarifi,antrikot,et,lavaş,dünya mutfağı,Meksika yemekleri,meksika yemeği.

SEE ALSO  DAVET YEMEKLERİNİN EN BEĞENİLENİ👉PATLICAN KULESİ TARİFİ~ İtalyadan Parmigiana⭐Yemek Tarifleri | patlıcan kulesi tarifi hakkında yeni güncellenen içeriğe genel bakış

EVDE CALİFORNİA BURRİTO TARİFİ!!!.

etli burrito.

etli burrito hakkındaki bilgilerle caloredan.com sizin için güncellenen bilgilerle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Ca’Loredan etli burrito hakkındaki makaleyi takip ettiğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. Erhan Yaşar diyor ki:

    Eser abi ben öğrenci olarak tavukla guacomolesiz denedim bunu hatay usulü tavuk döner oldu nerde yanlış yapıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir