Bu makale, içeriğindeki 50 efe gold hakkında açıklığa sahiptir. 50 efe gold arıyorsanız, bu Efe Gold tadımı 🥛🔞 makalesinde caloredan.com ile 50 efe gold hakkında bilgi edinelim.

Efe Gold tadımı 🥛🔞 içinde 50 efe gold ile ilgili en eksiksiz içeriği kapsayan

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu Ca’Loredan web sitesiyle, sizin için daha değerli verilere sahip olmak için 50 efe gold dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. caloredan.com web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en doğru bilgiyi sağlamayı umuyoruz, İnternette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmenize yardımcı olur.

SEE ALSO  Yeni Barmenlere önemli bilgi ve tavsiyeler | bar çeşitleri ve özellikleri ile ilgili tüm en ayrıntılı içerik

Bazı açıklamalar konuyla ilgilidir 50 efe gold

sevgili arkadaşım. Bir hafta sonu daha seninleydim. Sana söylemem gereken bir şey var. Devamı videomda… İyi seyirler dilerim. .

50 efe gold içeriği ile ilgili resimler

Efe Gold tadımı 🥛🔞
Efe Gold tadımı 🥛🔞

Okuduğunuz Efe Gold tadımı 🥛🔞 içeriğini izlemenin yanı sıra, Ardından, caloredan.com her gün gönderilen diğer bilgileri hemen aşağıda arayabilirsiniz.

SEE ALSO  RAKI NIN TÜRKİYE YE GELİŞİ/TARİHİNİ SEVEN ADAM | En eksiksiz rakı ne zaman bulundu ile ilgili genel bilgi

Daha fazlasını görün

50 efe gold ile ilgili birkaç anahtar kelime

#Efe #Gold #tadımı.

ANLAYANA,SİVRİSİNEK,SAZ,+18,HARUN,KOÇALİOGLU.

Efe Gold tadımı 🥛🔞.

50 efe gold.

50 efe gold hakkındaki bilgilerle caloredan.com ‘ın sağladığı bilgilerle, daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını, bunun sizin için yararlı olacağını umuyor.. caloredan.com 50 efe gold hakkında bilgi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Der müzik diyor ki:

  Harun abi bu gün tadına baktım. ilk defa efe goldun.bakmadan senin videonu izledim.her keze tavsiye ederim.arkadaşımında tavsiyesiyle aldım güzel hoş parasını fazlasıyla hak eden rakı bursadan selamlar.

 2. Yaşar Güneş diyor ki:

  Ilginç abi seni takipten ciktim son zamanlardaki paylaşımların yüzüne hala karşıma çıkıyorsun youtube ile anlasmanmi var 😂

 3. hasan akgün diyor ki:

  Afiyet bal şeker olsun abi böyle rakılı sohbetlerin devamı bekliyorum. önce seni sonra samimiyetini seviyorum ellerinden öperim.

 4. alp can diyor ki:

  Selamlarsaygilar Harun Baba.öncelikle hayirli olsun yeni evin eviniz ve sonrasiii tabiiiikiiii keyfin neśen bol olsun herdaim. Aldirma sen kimseye,onlar cekemeyen veya bazi šeylere erišemeyenler büyügüm. Birtanesin güzel insan.Cok selam saygilarsevgiler sana yüregini sevip saydigimiz.

 5. Murat Sürücü diyor ki:

  Harun abım bu hayat senın abı ıstedıgın gıbı yasarsın kımse kımsenın hayatına karısamaz. Mudahale edemez abı . Rakımızı bıramızıda ıcerız muhabbetımızıde Krallar gıbı yaparız o kadar… gerısi tırt.. Bodrumdan sevgı saygılarımla…

 6. serhan diyor ki:

  Harun abim, kendi halinde, hayvansever, temiz yuzlu bir adam.Sevmeyen izlemez kardesim.Kiskanmayin!Adam emekli, calisiyor hala ve yiyor içiyor!oh sefasi olsun.Sen kafana takma abi.Afiyet olsun

 7. KÖYLÜOĞLU 58 diyor ki:

  Şu tavuk olmasaymis napardik. Eskiler bilir, tavuk eskiden sadece haslanip pilavla yenirdi başka bir şeyi bilinmezdi. Ikincisi, zahmetli işti. Onu kesecen , yolacan, üteleyecen, haslayacan. Bir sürü iş. Şimdi her halini yapıp yiyoruz. Iyi geceler üstat.

 8. Nazmi Aricioglu diyor ki:

  Benimde 124 kasa 200 E, arabam var. Sizin viedeyolarınızın çoğunu izledim,fakat bundan sonra herhalde son olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir