Makalenin içeriği gaziantep kalesi kahvaltı hakkında konuşacak. 26 Aralık 2021 makalesinde CaLoredan ile gaziantep kalesi kahvaltı hakkında bilgi edinelim.

Dünyayı Geziyorum – Gaziantep

Videoyu şimdi buradan izleyin

Bu Ca’Loredan web sitesiyle, kendiniz için daha değerli verilere sahip olmak için gaziantep kalesi kahvaltı dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. caloredan.com web sitesinde her zaman sizin için her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en iyi bilgiye katkıda bulunma arzusu ile, Kullanıcıların internetteki bilgiyi en doğru şekilde güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  YENİ ÜRÜNLER GELMİŞ❌BU FİYATLAR EL YAKIYOR❌PRATİK İFTAR MENÜSÜ✅5 dk HAZIR ❓İFTAR SAATİ GERGİNLİK❌ | En detaylı iftar menüsü fiyatları 2022 ile ilgili tüm bilgiler

gaziantep kalesi kahvaltı ile ilgili bazı içerikler

Özlem Tunca’nın sunumuyla ekrana gelen Dünyayı Geziyorum, Türkiye’den ve dünyadan eşsiz görüntülerle izleyicisiyle buluşuyor. Traveling the World, macerasına bu hafta Gaziantep’te devam etti. Geçmişten günümüze taşınan ilginç yaşam biçimlerini, eşsiz manzaraları ve tarihi eserleri dünyanın dört bir yanını dolaşarak görme fırsatı sunan I Travel the World, bu hafta kendine özgü mutfağı, derin- köklü tarih ve sıcak insanlar. Dünyayı Gezmek ekibi Gaziantep’te zengin bir kahvaltı sofrasının ilk konuğu oldu. Gaziantep’in yöresel lezzetlerinden oluşan kahvaltı sofrasını görünce gözlerine inanamayan Özlem Tunca, Antep mutfağı hakkında bilgi aldı. I’m Traveling the World ekibinin bir sonraki durağı Türkiye’nin en büyük cam teraslarından biri oldu. Özlem Tunca, Fırat Nehri ile Merzimen Çayı’nın birleştiği yüksek kayalıklarla kaplı bir tepede yer alan Rumkale’ye gelenlerin mutlaka uğraması gereken cam terasta eşsiz manzaraları derledi. I Travel the World ekibi daha sonra Fırat Nehri üzerinde bir geziye çıktı. Bir yanda Gaziantep’in sular altında kalan Savaşan Köyü’nü, diğer yanda Şanlıurfa’yı görüntüleyen Özlem Tunca, dinleyicileri için bölgenin tarihini anlattı. I Travel the World ekibi son olarak Antep’in tarihi sokaklarını gezdi. Özlem Tunca, Atatürk’ün kaldığı tarihi evi ziyaret ederek geçmişin izlerini yerinde inceledi. Özlem Tunca’nın sunumuyla Dünyayı Gezerim Her Pazar 15:10’da Kanal 7’de… .

SEE ALSO  vizyon ses bursa | sess club bursa hakkında en doğru bilgileri kapsayan

gaziantep kalesi kahvaltı içeriği ile ilgili bazı görüntüler

Dünyayı Geziyorum -  Gaziantep | 26 Aralık 2021
Dünyayı Geziyorum – Gaziantep | 26 Aralık 2021

Görüntülediğiniz Dünyayı Geziyorum – Gaziantep , Ardından CaLoredan her gün aşağıda yayınladığı daha fazla makale okuyabilirsiniz.

SEE ALSO  Kadıköy Mutfağı B1 - Islama köfte nedir? Nasıl yapılır? | adapazarı ıslama köfte ile ilgili en eksiksiz bilgiyi özetleyin

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

บgaziantep kalesi kahvaltı ile ilgili bazı anahtar kelimeler

#Dünyayı #Geziyorum #Gaziantep #Aralık.

Gezi,Dünyayı Geziyorum,özlem tunca,dünyayı geziyorum kanal 7,yakupcan,dünyayı geziyorum izle,yasin esirgenç,seyahat,seyahat belgeseli,dünya turu,Gaziantep gezisi,dünyayı geziyorum Gaziantep bölümü,dünyayı geziyorum Gaziantep izle,gaziantep gezilecek yerler,Gaziantep tatil yerleri,Gaziantep oteller,Dünyayı Geziyorum Gaziantep 26 aralık 2021.

Dünyayı Geziyorum – Gaziantep | 26 Aralık 2021.

gaziantep kalesi kahvaltı.

gaziantep kalesi kahvaltı hakkındaki bilgilerle caloredan.com güncellemeleri, size daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. Ca’Loredan gaziantep kalesi kahvaltı hakkında bilgi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

  1. Metin Ergen diyor ki:

    Urfalı Rum kale bizim diyor kale sizinse Antep belediyesi orda cam teras teleforik yapıyor kerizmi Antep belediyesi oraya yatırım yapıyor engel olaydiniz madem urfaninmis bir gidin işinize bakın fistigimiza baklavamiza sahip çıktıları yetmiyor gibi birde kalemizde sahip cikiyorlar

  2. Yasin Akbalık diyor ki:

    Antep yemekleri özelikle kebap ve tatlı cesiti çok yanlız Rum kale Urfa'ya bağlı anteple anılıyor hep yanlış

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir