Bu makale en değersiz para hakkında tartışma sağlayacaktır. en değersiz para ile ilgileniyorsanız, bu Dünyanın En Değersiz 10 Para Birimi (Eylül 2018 Verileri) makalesinde en değersiz para hakkında bilgi edinelim.

Dünyanın En Değersiz 10 Para Birimi (Eylül 2018 Verileri) içindeki en değersiz para ile ilgili içeriği en ayrıntılı şekilde özetleyin

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu caloredan.com web sitesiyle, kendiniz için daha yararlı verilere sahip olmak için en değersiz para dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. CaLoredan web sitesinde, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Size en iyi değeri katkıda bulunmayı umuyoruz, İnternetteki haberi en doğru şekilde kavrayabilmenize yardımcı olun.

SEE ALSO  Türk Savunma Şirketleri dünyada kaçıncı sırada? | Yeni güncellenen türk lirası dünyada kaçıncı sırada 2020 ile ilgili dokümanların özeti

Bazı açıklamalar konuyla ilgilidir en değersiz para

Veriler 28 Eylül 2018 12:40 döviz kuruna dayanmaktadır. Videoda dünyanın en değerli 10 para birimini ve bunların Türk Lirası karşılıklarını göreceksiniz. Ayrıca 2 Bonus para birimi vardır. En sık sorulan soruları eklemeyi de unutmadık. 🙂 Videoda Uganda Şilini, Kamboçya Rieli, Paraguay Guarani, Özbekistan Somu, Sierra Leone Leone, Laos Kip, Gine Frangı, Endonezya Rupisi, Vietnam Dongu, İran Riyali, Zimbabwe Doları yer alıyor. Video hoşunuza gittiyse “beğenmeyi” unutmayın. İzlemenin keyfini çıkarın. 🙂 Yeni videoları kaçırmamak için ÜCRETSİZ ABONE OLUN: ►Ülkeler Hakkında İlginç Bilgiler: ►Ülkeler Hakkında İlginç İstatistikler: ►Ülkeler Hakkında Bilinmeyen İstatistikler: ►Ülkelerin Ekonomik İstatistikleri: ►Ülkelerin Oluşturduğu Birlikler: ►Ülkelerin Terör Örgütü Listeleri : ►En Garip Ülke Sınırları: ►En Az ve En Nüfuslu Ülkeler: ►İrlanda Hakkında İlginç Bilgiler: ►Ukrayna Hakkında İlginç Bilgiler: ►Güney Kore Hakkında İlginç Gerçekler: ►Azerbaycan Hakkında İlginç Gerçekler: ►Yeni Zelanda Hakkında İlginç Gerçekler: ►İlginç Gerçekler Kanada: ►Rusya Hakkında İlginç Gerçekler: Ülkeler hakkında en ilginç, eğlenceli ve gerçek bilgileri, ülkelerle ilgili ilginç istatistikleri ve ülkelerle ilgili bilinmeyenleri videolarımızda bulabilirsiniz. Kanalımızdaki videolar gerçek bilgilerden oluşmaktadır. Bilgiler en az 3 (özellikle o ülkenin) kaynaktan (kaynakları videonun sonunda görebilirsiniz) doğrulanmış ve bu şekilde yayınlanmıştır. İlginiz için teşekkürler ! 🙂 #dünyalı #ülkeler #belgesel .

SEE ALSO  Ihlara Vadisi – Kapadokya’nın Eşsiz Güzelliği

Bazı fotoğraflar en değersiz para hakkındaki bilgilerle ilgilidir

Dünyanın En Değersiz 10 Para Birimi (Eylül 2018 Verileri)
Dünyanın En Değersiz 10 Para Birimi (Eylül 2018 Verileri)

Okuduğunuz Dünyanın En Değersiz 10 Para Birimi (Eylül 2018 Verileri) içeriğini keşfetmenin yanı sıra, Ardından, caloredan.com ‘nin hemen her gün yayınlanan diğer içeriği daha fazla okuyabilirsiniz.

SEE ALSO  Erzincan'ın Neyi Meşhur: Erzincan'ın En Meşhur Yemekleri Nelerdir? | En alakalı erzincan nesiyle meşhur ile ilgili içeriğin tümü

Daha fazla bilgi için burayı tıklayın

en değersiz para ile ilgili anahtar kelimeler

#Dünyanın #Değersiz #Para #Birimi #Eylül #Verileri.

ülkeler,ülkeler belgeseli,dünya ülkeleri,ülkeler hakkında ilginç bilgiler,dünyalı belgesel,ülkelerin para birimleri,para birimleri ve değerleri,en değersiz para birimi 2018,dünyanın en değersiz parası 2018,türkiye para sıralaması,dünya para birimleri,en değersiz para birimi nedir,venezuela bolivarı,türk lirası,parası pul olan ülke,pul olan paralar.

Dünyanın En Değersiz 10 Para Birimi (Eylül 2018 Verileri).

en değersiz para.

en değersiz para bilgisiyle Ca’Loredan ‘ın size verdiği bilgiyle, size değerli olacağını umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. CaLoredan en değersiz para hakkında bilgi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. DÜNYALI diyor ki:

  ►Dünyanın En Değerli Para Birimleri: https://youtu.be/B-N0Aa6xigM
  ►Ülkelerin Ekonomi İstatistikleri: https://goo.gl/yK5nsF
  ►Ülkelerin Bir Araya Gelip Kurdukları Birlikler: https://goo.gl/Zswiht
  ►En Az ve En Çok Nüfusa Sahip Ülkeler: https://goo.gl/Uh5mcG
  ►Ülkeler Hakkında İlginç Bilgiler: https://goo.gl/D6GTym
  ►Ülkelerle İlgili İlginç İstatistikler: https://goo.gl/DvAQ8C
  ►Ülkeler Hakkında Bilinmeyenler: https://goo.gl/7TW9kC

 2. sergio erns diyor ki:

  Kisi basi milli gelirde kazakistan,gabon,macaristan,sirbistan ,meksika ,tayland,dominik bunlarin bile gerisindeyiz yani anlayacaginiz paramizin 5 kurus degeri yok ,oyle ulke ulke yazmayla olmuyor bu isler kardesim

 3. IvıvI diyor ki:

  Şaka mısıız siz, 6 sıfır atılmadan önceki hali yazılıyodu paranın karşılığı olarak, o yüzden paraların karşısına bizim paramız konunca bin veya milyon yazıyodu. 900 bin yazıyosa 900 kuruş oluyodu.

 4. BİR FİKİR İLİŞTİR. diyor ki:

  sevgili dünyalı. bu paralardan 6 sıfır silerek kıyaslaman gerek. biz içerde 6 sıfır sildik ama dünya silmedi. yani 1 lira aslında 1 000.000 lira.

 5. DANIEL DANNY SPLIT FRANCE 1996 diyor ki:

  1.TÜRK LİRASI🇹🇷
  2.AZERBAYCAN MANATI🇦🇿
  3.RUS RUBLESİ🇷🇺
  4.ÇİN YUANI🇨🇳
  5.İRAN RİYALİ🇮🇷

  İLK BEŞ SIRA BÖYLE, BİRDE BİZE BAK ABD DOLARINDAN SONRA EN DEĞERLİ BİZİM FRANSIZ EURO'MUZ VAR, HATTA ŞÖYLE.

  1.ABD DOLARI🇺🇸
  2.FRANSIZ EUROSU (EURO)🇨🇵🇪🇺
  3.İNGİLİZ STERLİNİ🇬🇧
  4.JAPON YENİ🇯🇵
  5.YENİ İSRAİL ŞEKELİ🇮🇱
  6.KANADA DOLARI🇨🇦
  7.İSVEÇ KRONU🇸🇪
  8.HIRVATİSTAN KUNASI🇭🇷
  9.İSVİÇRE FRANGI🇨🇭
  10 HİNDİSTAN RUPİSİ🇮🇳

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir