Bu makale sakaryada kabak tatlısı nerede yenir hakkında netlik kazandıracak. Sakarya Tunatan makalesinde CaLoredan ile sakaryada kabak tatlısı nerede yenir hakkında bilgi edinelim.

Dünya da Bizden Başka Yapan Yok Dedi

Şimdi aşağıdaki videoyu izleyin

Bu CaLoredan web sitesiyle, kendiniz için daha değerli veri için sakaryada kabak tatlısı nerede yenir dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. Ca’Loredan web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içeriği güncelliyoruz, Sizin için en ayrıntılı değeri sağlama arzusuyla, Kullanıcıların internette mümkün olduğunca çabuk düşünme ekleyebilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  Beyaz Kayalar Mudanya | En detaylı beyaz kayalar mudanya hakkında tüm bilgiler

sakaryada kabak tatlısı nerede yenir ile ilgili bazı içerikler

Sakarya ziyaretim sırasında çok güzel bir yer keşfettim. Türkiye’de sevdiğim bir lezzet için her şeyi yapan bildiğim tek yer. Ben balkabağı çok severim. Antalyalı olduğum için balkabağı tatlısı Antalya’da çok meşhurdur. Sakarya Tunatan tesislerinde balkabağı ile aklınıza gelebilecek her şeyi yaptılar. Baklava, balkabağının adı olarak sayılamayacak kadar çoktur. Dünyada Bizden Başka Kimse Yok Dedi | Sakarya Tunatan videomda sizlere tüm menüyü açıklamaya çalıştım. Sakarya’ya yolunuz düşerse şimdiden tavsiye ederim, tadını çıkarın. Sakarya yemek açısından çok şanslı bir şehir. Dünyada Bizden Başka Kimse Yok Dedi | Sakarya Tunatan videomu beğenip yorum yapmayı unutmayın. keyifle izleyin. Instagram’da da takip edebilirsiniz Facebook’ta takip etmek için Her Erkek Yiyemez Dedi | Kahramanmaraş Tarhanası Nasıl Yapılır? / Kahramanmaraş Mutfağı Kanalıma abone olmayı unutmayın.. #sakarya #kabak #yemek .

SEE ALSO  Beypazarı "İnözü Vadisi Dostlar Tesisi" | inözü vadisi dostlar tesisi hakkında en ayrıntılı içeriğin özeti

Bazı görüntüler sakaryada kabak tatlısı nerede yenir hakkındaki bilgilerle ilgilidir

Dünya da Bizden Başka Yapan Yok Dedi | Sakarya Tunatan
Dünya da Bizden Başka Yapan Yok Dedi | Sakarya Tunatan

Görüntülediğiniz Dünya da Bizden Başka Yapan Yok Dedi , Ardından, Ca’Loredan ‘nin hemen her gün yayınladığı diğer birçok içeriğe bakabilirsiniz.

SEE ALSO  Seyri Sefa Tanıtım Videosu | Yeni güncellenmiş seyri sefa bursa ile ilgili bilgileri kapsar

Burayı tıklayın

sakaryada kabak tatlısı nerede yenir ile ilgili birkaç anahtar kelime

#Dünya #Bizden #Başka #Yapan #Yok #Dedi #Sakarya #Tunatan.

sakarya,kabak,yemek,tunatan,sakarya yemekleri,sakarya yemek,tunatan tesisleri sakarya,antalya,baklava,kabak tatlısı,dünya,sakarya tunatan,kebap,kebapçı yalçınöner,sokak lezzetleri.

Dünya da Bizden Başka Yapan Yok Dedi | Sakarya Tunatan.

sakaryada kabak tatlısı nerede yenir.

sakaryada kabak tatlısı nerede yenir hakkındaki bilgilerle CaLoredan sizin için güncellenen bilgilerle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Ca’Loredan sakaryada kabak tatlısı nerede yenir hakkında bilgi izlediğiniz için samimi teşekkürler.

 1. Lion 59 diyor ki:

  Köfte 130gr 34tl tatlılar 25tl…Allah daha çok versin kaliteli olup mütavazi fiyatlarda hizmet oluyor demek ki …….Başka yerlerde kimileride isim yapmış yok tereyağ Trabzondan etler Balıkesir bla bla yok kirası varmış çalışanı varmış gideri çokmuş mazeretlerine sığınıp 1 porsiyon klasik et yemeğine 150-200tl çekiyorlar yazıktır günahtır…hakkının üstü harama girer huzursuzluk yapar….

 2. Ahmet Fatih Yavaşi diyor ki:

  Hemen 750 mt ilerisinde Polatlar Kebap a ugramanizi tavsiye ederim. Şehirdeki en iyi kebapcidir. Antep lahmacunlari ve çağ kebabindan yaptıkları iskender efsanedir. Kabak tatlisi da aynı şekilde harikuledir

 3. AyşeSıla YaŞar diyor ki:

  İş fiyatları söylemeye ses kısıldı çünkü fiyatlar fahişş yüksek burda. Sakaryalı olarak maalesef gidemiyoruz.

 4. muhsin kara diyor ki:

  Kabak tatlısını az şekerli pişirip üzerine arıbalı dökerek deneyin, tabi yanında "şekersiz çay" olmadan olmaz

 5. muhsin kara diyor ki:

  Herşeyden önce kabak tatlısı, sakarya da yemek kültürünü temsil eder. Sadece bu bile, mekânı tebrik etmek için bir sebep. Tahin reklamına gelince abartılı olmadığı sürece Bence çekimlere renk veriyor..

 6. Ferudun Yılmaz diyor ki:

  Sakarya'ya geldiğimde mutlaka uğrayacağım. Ancak kabak tatlı çeşidi çok, hepsinden tatmak için azar azar bir seçenek olsa iyi olur.

 7. Semih SANCAKLI diyor ki:

  Tunatan eski bir marka bu zamana kadar olumsuz hiç bir haber duymadım arada eşimle de gidiyorum kaliteli müessese

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir