Bu makale yıllara göre döviz kuru netleştirecek. yıllara göre döviz kuru arıyorsanız, bu Dolar kurunun 15 yıllık serüveni makalesinde Ca’Loredan ile yıllara göre döviz kuru hakkında bilgi edinelim.

Dolar kurunun 15 yıllık serüveni içindeki yıllara göre döviz kuru ile ilgili genel bilgiler en doğru şekilde

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

SEE ALSO  BURDUR'UN NESİ MEŞHUR ? ÖZLEDİĞİM LEZZETLER | En doğru burdur un nesi meşhur ile ilgili tüm bilgiler

Bu Ca’Loredan web sitesinde kendiniz için daha yararlı anlayış için yıllara göre döviz kuru dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. caloredan.com web sitesinde, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en doğru bilgiyi getirmeyi umuyoruz, Kullanıcıların internette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili paylaşım yıllara göre döviz kuru

Türk Lirası sert değer kaybıyla yeniden gündemde. Merkez Bankası’nın bağımsızlığı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın faize ilişkin açıklamaları ve ekonomi yönetiminin performansı tartışmaların merkezinde yer alıyor. Peki Türk Lirası bu noktalara nasıl geldi? Döviz neden hızlı değer kaybıyla gündemde? Son yıllarda ‘en kırılgan para birimleri’ listelerinden çıkamamasının nedeni nedir? Haber & Video: Enis Şenerdem, Mesut Ersöz BBC Türkçe web sitesi: Facebook: Twitter: Instagram: .

SEE ALSO  Her Dediği Çıkan Ekonomist Açıkladı: “Dolar Bu Tarihte 30 Lira Olacak! Dolar Fiyatları! | yıllar itibariyle dolar kuru için yeni güncellenen içeriğe genel bakış

yıllara göre döviz kuru hakkında bilgi ile ilgili resimler

Dolar kurunun 15 yıllık serüveni
Dolar kurunun 15 yıllık serüveni

Okuduğunuz Dolar kurunun 15 yıllık serüveni hakkında bilgi bulmanın yanı sıra, Ardından, Ca’Loredan her gün hemen aşağıda yayınladığı daha fazla konu arayabilirsiniz.

SEE ALSO  BABAESKİ'NİN MATEMATİK DEHASI MEŞHUR DOKTORU! : Röportaj TV | En doğru babaeski nesi meşhur hakkında genel bilgiler

Yeni bilgi için burayı tıklayın

yıllara göre döviz kuru ile ilgili anahtar kelimeler

#Dolar #kurunun #yıllık #serüveni.

BBC Türkçe,www.bbcturkce.com,bbc,türkçe,bbcnewsturkce,dolar,kuru,enflasyon,kriz,albayrak,berat,yiğit bulut,ali babacan,merkez bankası,faiz,fed,euro,lira,işsizlik,usd,dolar yorumları,dolar ne olur,dolar ne olacak,dolar yorum.

Dolar kurunun 15 yıllık serüveni.

yıllara göre döviz kuru.

yıllara göre döviz kuru hakkındaki bilgilerle CaLoredan güncellemeleri ile size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağınızı umuyoruz.. Ca’Loredan ‘nin yıllara göre döviz kuru içeriğini görüntülediğiniz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Erkan Kılınç diyor ki:

  Boş konuşmuş sun boş , abd bedava döviz dagıttı hükümet de kuru bu paalar la düşürerek insanlara iyi yönetim pozu verdi , oysa gerçekler in gün yüzüne çıkma gibi bit huyu vardır

 2. Mustafa Uzun diyor ki:

  Doların yüzünün en çok güldüğü ülke TÜRKİYE. Dolar karşısında en çok ezilen TÜRKİYE CUMHURİYETİ vatandaşı.

 3. İlker Akgün diyor ki:

  Faiz felakettir. Geçmişe bakıldığında faiz yükseltme in hiç bir faydası olmamıştır, Kırılma noktası olan faiz + dış güçlerin oyunu bitirmek gerektiğini düşünüyorum.

 4. İlker Akgün diyor ki:

  Doların yükselmesinden medet umanlar, Türkiye ne zaman doğru olanı yapmaya kalkarsa, dış güç oyunları devreye giriyor. Türk halkı olarak görüşün ne olursa olsun kenetlenmedikçe bu oyunlar her zaman devam edecek Nokta

 5. Fatma Önlü diyor ki:

  Güncel yorum atayım dolar 11.08 Türk Lirası.
  Yorumumu guncelleyecgım aklıma gelmezdı dolar 14.40 Türk lirası

 6. ini nal diyor ki:

  ben merkez bankasının başına geçsem, faizi direkt 0,25e çekerim ve ülke batsa arttırmam birdaha. ölümüne 0,25te sabit bırakırım. atlı eşekli kısa bir süreden sonra düzlüğe çıkılır. mevcut durumdan iyidir en azından.o şokla dolar 15liraya zıplasa ne yazar 15 lirada sürekli sabit dursun yeterki. böyle giderse 50lirayı bulacak 10yıl olmadan.

 7. Atılla Mutlu diyor ki:

  İngiltere yayın kuruluşu .. burada ne işiniz var… Biz sizin dünyayı nasıl karıştırdığınız i çok iyi biliriz. Size bir Kızılderili atasözü anlatayım.. iki balık birbiriyle kavga ediyorsa biliniz ki oradan bir İngiliz geçmiştir … DW de bu videoya benzer bir video yapmış… Bir yerden yine düğmeye basılıyor. . dikkat….

 8. Mustafa BC diyor ki:

  Uyanık BBC ‘i 2016 da başarısız darbe girişimi diyor , batının medyası yine kendi gerçek yüzünü gösteriyor.

 9. Özgür Özen diyor ki:

  Herkes doların yükselişini siyasete bağlıyor.. kimse bir kağıt parcasinin ortadan kaldırılıp yerine altın ve gümüş ve bakır para kullanılması gerektigini konuşmuyor. Kimse liberal sistemin çöküşünü konuşmuyor.. bir dünya düzeni batıyor.. hergun bir önceki günü aratacak göreceksiniz..

 10. Burak Işık diyor ki:

  Siyasi istikrar iyi yönetim ekonomik dengelenmeyi koruyacaktır Türkiye bölgesel sorunları iç sorunları ılımlı okumalıdır.

 11. Eren Vurucu diyor ki:

  Euro :10 TL
  Dolar 8.37 TL
  Çeyrek altın 788 TL
  Gram altın 479 TL
  Nisan 2021 güncel verileri reisin dediği gibi nereden nereye nereden nereye geldi Türkiyem

 12. Mehmet Durmaz diyor ki:

  Öncelikle hiçbir siyasi taraf tutmamakla birlikte olaylari tarafsiz olarak anlatmak istiyorum,
  Turkiye 1946 yilindan bu yana cari acik veren bir ulkedir yani kazandigi dolar ile harcadigi dolarin dengesiz olmasidir.
  2002 yilinda liberal dinci lerin iktidara gelmesiyle birlikte, ulke ab reformlari, acilim surecleri ve benzeri tum dunyanin suyuna gidecek projeler ile geldi.Bu esnada ekonomide yapilan reformlar ile ulke dis borcu alabilecek bir yapiya kavustu, devaminda ise yaklasik 15 yil icerisinde soz konusu politikalar ile dis borcumuz 400 milyar dolara ulasti.
  Bu surec icerisinde yasanan feto vb. Yondeki turkiyeyi kusatma projesi neticesinde Turkiye uluslar arasi arenada bir diktatorluk ile yonetilen ulkr durumuna girdi.
  Bunun sonucu ise Artik cari acik veremeyecek duruma gelmemizdi.Yani kimse size borc vermek istemiyordu artik.
  Ulkenin 400 milyar dolar borcu var ve ulkemizde dolara olan talep o kadar fazla ki biz bize en buyuk ihaneti yapiyoruz aslinda.
  Sonuc olarak Berat Albayrakin politikasi dogru, Turkiye cari acikdiz buyumeli, borc ile buyumek demek tam bagimsiz guclu bir ekonominizin olmamasi demektir.
  Ancak Berat Albayrak bu projeyi yonetebilecek kapasitede degildi.Cogu seyi ongoremedi. Buda onun sonunu getirdi.
  Bu dolar sorununu anlamamiz icin kisaca ozet gecmek isterim Turkiyede ki enflasyonun ana sebebi dolardir.Bu yuzden turk lirasindan alti tane 0 atmak zorunda kaldik.TURKİYE NE ZAMAN CARİ ACİK VERMEDEN BUYUMEYİ BASARİRSA BİLİNKİ O GUN TURK EKONOMİSİ KURTULMUSTUR. AKSİ HALDE BİR YUZYİL DAHA BOYLE GİDER.
  SAYGİLARİMLA…

 13. BFME 1.03 CAMPAIGN MOD diyor ki:

  Doların yükselmesi yatırımcıların türkiyeyi terk etmesidir bu 2013 le başladı.
  2002 de 1.70 di 2003 de 1.76
  2008. 1.10

 14. UltrAslan diyor ki:

  Recep Bey'in paraları hep döviz. Yükseldik ce daha çok konuşuyor. Olan yine vatandaşa oluyor. Yastık altı Bozun diyor. Yastık altında kaldı mı diye sormuyor.

 15. Alper Öztoprak diyor ki:

  Haberde bigiler hatalı anlatılmış,2008 eylülde dolar 1.8 değil, 1.1 di, ayrıca mb mayıs 2018 de değil, sonbaharda faiz artırdı, haber özensiz hazırlanmış

 16. Yıldız Gencer diyor ki:

  Yurt geneli sanki asgari ücrete endekslendi, ekmekten suya herşeye vergi geldi, işverenlere iflas etmesi, veya işyerini kapatması yasaklandı, bizlere mesaj gönderip üstelik para istemek de ne demek, gazeteciler bunu yazarsa yandı.

 17. c. diyor ki:

  Bu ülkede Her parti birşey yapacak AKP Teknolojiyle uğraşacak CHP Hkümet işleri eğitim Öyle bölücekler Her sene seçim olcak hangi parti İşi yapıcağını Seçicekler ama bizdeki koyunlar gider Hepsine AKP verir Ülkenin tekrardan ağzına sıçatlar

 18. Burak Babacan diyor ki:

  Güven ortamının olmadığı bir yerde 10 da olur 15 de. Diyorum ki dolar 7.92 adam bayrağımızı indiremeyecekler , ezanımızı dindirmeyecekler diye cevap veriyor. Allah akıl fikir versin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir