Makalenin konusu barla balık ile ilgili olacaktır. barla balık hakkında bilgi ediniyorsanız, bu Denizlerin En Pahalı Balığı / Zümrüt Gözlü Ak Lahoz makalesinde barla balık’yi analiz edelim.

barla balık hakkında genel bilgiler en ayrıntılı Denizlerin En Pahalı Balığı / Zümrüt Gözlü Ak Lahoz

Aşağıdaki videoya göz atın

SEE ALSO  PODYUMPARK VLOG 6 | DELİ KASAP'A GİTTİK | podyum park deli kasap ile ilgili genel bilgiler en doğru

Bu Ca’Loredan web sitesiyle, kendiniz için daha değerli veri için barla balık dışındaki diğer bilgileri güncelleyebilirsiniz. caloredan.com sayfasında, sizin için her gün sürekli yeni ve doğru bilgileri güncelliyoruz, Size en doğru değeri katkıda bulunmayı umuyoruz, Kullanıcıların internette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili bazı içerikler barla balık

Denizlerin En Pahalı Balığı / Zümrüt Gözlü Beyaz Lahoz videosu sizlerle. İyi seyirler… Her Bütçeye Uygun Hazır Takım Kombinasyonları Kategorimiz: Online Mağazamız: Facebook: Instagram : Bu video MSI Stealth GS66 ile düzenlenmiştir… İletişim, işbirliği ve iletişim için Türkiye’nin ve Avrupa’nın en büyük YouTube balık kanalı. sponsorluk medyası @balikgunlukleri.com .

SEE ALSO  Bey Konağı Bursa - Tiyatral Nikah Töreni - 30.07.2022 | beykonağı bursa hakkındaki bilgilerin ayrıntılı olarak özeti

barla balık konusuyla ilgili fotoğraflar

Denizlerin En Pahalı Balığı / Zümrüt Gözlü Ak Lahoz
Denizlerin En Pahalı Balığı / Zümrüt Gözlü Ak Lahoz

Görüntülediğiniz Denizlerin En Pahalı Balığı / Zümrüt Gözlü Ak Lahoz hakkında bilgi okumanın yanı sıra, Ardından, günlük güncellemeyi hemen aşağıda olan daha fazla konu arayabilirsiniz.

Burayı tıklayın

barla balık ile ilgili bazı öneriler

#Denizlerin #Pahalı #Balığı #Zümrüt #Gözlü #Lahoz.

balık,balıkçılık,olta,fish,fishing,antalya,lrf,balık günlükleri,savaş dursun,balık videoları,balıkçılık teknikleri,balık türleri,olta ile balık yakalama,jigging,at-çek balıkçılığı,spin fishing,lrf fishing,Denizlerin En Pahalı Balığı,Zümrüt Gözlü Ak Lahoz,kum gridası,big grouper,white grouper fish,big fish,antalya jigging tour,antalya fishing tour,fishing charter in antlaya,epinephelus aeneus,how to catch fish,balık nasıl yakalanır,balık avı.

SEE ALSO  Bursa FSM Sonsetde Canli Muzik (Halil Sezai, Isyan) | bursa fsm alkollü mekanlar hakkında en iyi bilgilere genel bakış

Denizlerin En Pahalı Balığı / Zümrüt Gözlü Ak Lahoz.

barla balık.

barla balık içeriğiyle caloredan.com ‘ın sağladığı içerikle, size değer getirmeyi umarak daha fazla bilgiye ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. Ca’Loredan barla balık hakkındaki makaleyi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. EYZ -TİKTOK 💜 diyor ki:

  Üniversite öğrencisiyim… Youtube den gelir kanazmak istiyorum aileme yük olmamak için bu kadar insan içinden 2,3 kişi bile a-bo-ne olsa cesaret ve moral verir,şimdiden sağolun…

 2. Omer Yardım diyor ki:

  slm savaş by yıllardır takip ediyorum siz bende marmarisden arsa aldım tekne balık merekım cok bendede hastalık samsunda 4,50 teknem var ama ben akdenizi cok seviyorum bütün vidyolarını isliyorum seninde cagdaş özsarınında tekne fuarına katılacam sonra marmarise gececem bende seninle birgün balık avına cıkmak isterim acıkca davetini bekliyorum bend yutup kanalı kurmak istiyorum insallah yakında denizlerde karşılaşacagız ömer yardım samsun

 3. Bişrihafi Aracı diyor ki:

  Savaş abi senin videoları izlerken ne kadar kolay ne kadar eğlenceli diyorum sonra gaza gelip ben balığa çıkıyorum mera kuruyor tek bir balık yok, sadece bana değil yanımdakine de uğursuzluk getiriyorum 😂😂😂

 4. Batuhan Akca diyor ki:

  Savaş hoca mavi su avların takdire şayan fakat biraz av ağırlığınızı özellikle iç Anadolu bölgesinde ki sular da (göl, gölet, baraj, dere vb) yoğunlaştırabilirseniz sizde takdir edersiniz ki maalesef her vatandaş mavi sulara erişemiyor. Saygılar.

 5. fatjoetr7 diyor ki:

  balon ve aslan balıklarının düşmanı olan lahoz balığını niye avlıyorsunuz anlayamadım…sizin gibi bilinçli birisi üstüne bir de bu balığı çok para ediyor diye tanıtırsa bırakalım her yer balon aslan balığı dolsun o zaman akdeniz bölgemizde ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir