Bu makalenin bilgileri bursa da en iyi iskender nerede yenir ile ilgili olacaktır. bursa da en iyi iskender nerede yenir arıyorsanız, bu BURSA'DA NE YENİR? (Tahanlı, Süt Helvası, İskender, Pideli Köfte, Cantık,) Bursa'nın Lezzet Rehberi makalesinde CaLoredan bursa da en iyi iskender nerede yenir’yi açıklığa kavuşturalım.

BURSA'DA NE YENİR? (Tahanlı, Süt Helvası, İskender, Pideli Köfte, Cantık,) Bursa'nın Lezzet Rehberi içinde bursa da en iyi iskender nerede yenir ile ilgili en doğru bilgileri sentezleyin

Aşağıdaki videoya göz atın

SEE ALSO  Pirinçli Ispanak Yemeği | Nasıl Yapılır? | ispanakli pirinc yemek tarifi hakkında en doğru bilgiyi özetleyin

Bu caloredan.com web sitesinde, sizin için daha yararlı anlayışa sahip olmak için bursa da en iyi iskender nerede yenir dışında başka bilgiler ekleyebilirsiniz. Ca’Loredan sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en doğru değeri getirme arzusuyla, Kullanıcıların internetteki bilgileri olabildiğince çabuk güncelleyebilmelerine yardımcı olun.

Konuyla ilgili açıklamalar bursa da en iyi iskender nerede yenir

Herkese selamlar, Bursa’nın Lezzet Rehberi videosuna hoş geldiniz. Bursa’ya giden, yoldan geçen ya da burada yaşayan herkese rehber olabilecek bir video hazırlamaya çalıştım 🙂 Tabi eklenecek yüzlerce durak var onlar da şimdi başka bir gezide 🙂 Unutma Videoyu izlemeye başladığınızda beğen tuşuna basmak için kanalıma abone olup yorumlarınızla bana destek olabilirsiniz. Hepinizi seviyorum. Tarihi İnanç Fırın – Tahanlı Pide Gökhan Aperatif – Kahvaltı Akay Raw Börek – Çi Börek Kebapçı Hüseyin Usta – Bursa Kebap Köfte – Pide Köfte Abdullah Usta – Restoran (Süt Helva) Rodos Köfte – Köfte Misafir Pide – Cantık Böyle videoların devamı için Desteğiniz çok önemli, kanala abone olup videoları beğenip yorum yaparsanız çok sevinirim. Ayrıca yaşadığınız şehirlerde hikayesi olan işletmeleri yorumlarda bana iletirseniz sevinirim. İyi eğlenceler #Bursa #yemek #BursadaNeyenir #food #turkishfood #BursaLezzetleri .

SEE ALSO  Nisuaz Salatası Tarifi | En iyi nisuaz salata ile ilgili genel bilgiler

bursa da en iyi iskender nerede yenir hakkındaki bilgilerle ilgili bazı görüntüler

BURSA'DA NE YENİR? (Tahanlı, Süt Helvası, İskender, Pideli Köfte, Cantık,) Bursa'nın Lezzet Rehberi
BURSA'DA NE YENİR? (Tahanlı, Süt Helvası, İskender, Pideli Köfte, Cantık,) Bursa'nın Lezzet Rehberi

Görüntülediğiniz BURSA'DA NE YENİR? (Tahanlı, Süt Helvası, İskender, Pideli Köfte, Cantık,) Bursa'nın Lezzet Rehberi hakkındaki haberleri bulmanın yanı sıra, O zaman CaLoredan her gün hemen aşağıda yayınladığı diğer birçok makaleyi keşfedebilirsiniz.

SEE ALSO  56 Yıldır Tek Ürün!!! Bursa'nın Yarım Asırlık Kebapçısı!!! | bursada meşhur iskenderci hakkında en iyi bilgiler

Daha fazlasını görün

bursa da en iyi iskender nerede yenir ile ilgili bazı öneriler

#BURSA39DA #YENİR #Tahanlı #Süt #Helvası #İskender #Pideli #Köfte #Cantık #Bursa39nın #Lezzet #Rehberi.

bursa,yemek,bursada ne yenir,iskender kebap,süt helvası,tahanlı pide,tahinli pide,cantık,turkishfood.

BURSA'DA NE YENİR? (Tahanlı, Süt Helvası, İskender, Pideli Köfte, Cantık,) Bursa'nın Lezzet Rehberi.

bursa da en iyi iskender nerede yenir.

bursa da en iyi iskender nerede yenir hakkındaki bilgilerle Ca’Loredan ‘nin sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. CaLoredan bursa da en iyi iskender nerede yenir hakkındaki makaleyi okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. Ersin Kolun diyor ki:

  Eline kamera geçen herkes gurme olmuş il il geziyor buna Bi sözüm yok eyvallahta bütün gurmelere soruyorum çoğunun altına yorumda attım arkadaş hicmi beğenmediğiniz bise yok kötü yapılan hijyenik olmayan siz herseyi begendikce insanın aklına reklam dan başka bise gelmiyor saygılar.

 2. Neslihan T. diyor ki:

  Akay-İsmail abi benim de çocukluğum. Küçükken her çarşıya çıktığımızda annem ve babamla giderdik. Yıllar geçti ben yurt dışına yerleştim ama Bursa’ya her gittiğimde mutlaka uğruyorum. Çi böreği ayrı, esnaflığı ayrı güzeldir.
  Bu arada pideli köfte 👍

 3. Neslihan T. diyor ki:

  Bülent abi ne kadar zarif bir adam öyle. “Bursa’da her yerde kahvaltı güzel, bizim ki de güzel” dedi ya, helal olsun! Başkası olsa en güzeli bizde derdi.

 4. Korhan SİNCAN diyor ki:

  Paylaşımınız çok güzel olmuş emeğinize sağlık ama asıl olarak keşke Tahanlı` yı gerçek yeri olan Abdal Fırınında deneseydiniz. Bursamızı tanıttığınız için ayrıca teşekkür ederim.

 5. Serhan Yazicilar diyor ki:

  Pideli köftenin mucidi, Kayhan Çarşısında Kebapçı İdris ustadır. Bir dahaki Bursa ziyaretinizde mutlaka denemenizi tavsiye ederim. Cantık ta Kayhan Pidecioğlu’ nda yenir 😉

 6. Çağlar Çeki diyor ki:

  Eski bursalilar inanç fırını dışında gösterdiklerine gitmez bile asırlık mekanlar varken 20 30 yıllık yerleri gezmişsiniz

 7. Kartal Yılmaz diyor ki:

  Keşke reklam için değil de gerçekten iyi olan işletmelere gitsey diniz vatandaşı yanıltmayın 3 kruş para kazanmak için lütfen

 8. Güngör Biçer diyor ki:

  Konuk pidenin yaklaşık 30 yıllık müşterisiyim. Mükemmel lezzet değişmedi. Kaliteden taviz verilmedi. Güvenle cantik ye. Lezzetle cantik ye. Teşekkürler konuk pide.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir