Makalenin içeriği miller nerenin birası hakkında açıklığa kavuşacak. miller nerenin birası ile ilgileniyorsanız, bu Bira içme sanatı Çek birası BBQ Centilmenler Kulübü şarkısı by Albert Helmann makalesinde caloredan.com ile miller nerenin birası’yi analiz edelim.

En eksiksiz Bira içme sanatı Çek birası BBQ Centilmenler Kulübü şarkısı by Albert Helmann içinde miller nerenin birası ile ilgili içeriğin özeti

Aşağıdaki videoyu izleyin

Bu caloredan.com web sitesinde, kendiniz için daha kullanışlı veriler için miller nerenin birası dışındaki bilgileri güncelleyebilirsiniz. Ca’Loredan sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, En eksiksiz bilgiyi size getirme arzusuyla, Kullanıcıların internetteki haberleri en doğru şekilde kavrayabilmelerine yardımcı olun.

SEE ALSO  OLHA ESSAS IDEIAS LINDAS QUE FIZ COM LATAS PARA DECORAR A COZINHA ! | Yeni güncellenen cin fiz ile ilgili genel bilgiler

Konuyla ilgili paylaşım miller nerenin birası

Bira içme sanatı Çek birası Barbekü Albert Helmann’ın Gentlemen’s Club şarkısı.

miller nerenin birası konusuyla ilgili bazı resimler

Bira içme sanatı Çek birası BBQ Centilmenler Kulübü şarkısı by Albert Helmann

Görüntülediğiniz Bira içme sanatı Çek birası BBQ Centilmenler Kulübü şarkısı by Albert Helmann hakkında haberleri görüntülemenin yanı sıra, Ardından, her gün aşağıda yayınlanan CaLoredan daha fazla bilgiyi okuyabilirsiniz.

Yeni bilgi için burayı tıklayın

SEE ALSO  Votka Nasıl Yapılır? Damıtma Cihazında Buhar İnfüzyon Yöntemi ile Yapılışı | En doğru votka yapılışı ile ilgili tüm içerikler

miller nerenin birası ile ilgili öneriler

#Bira #içme #sanatı #Çek #birası #BBQ #Centilmenler #Kulübü #şarkısı #Albert #Helmann.

[vid_tags].

Bira içme sanatı Çek birası BBQ Centilmenler Kulübü şarkısı by Albert Helmann.

miller nerenin birası.

miller nerenin birası hakkındaki bilgilerle CaLoredan ‘nin sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla bilgi ve yeni bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. caloredan.com miller nerenin birası hakkındaki içeriği okuduğunuz için içtenlikle teşekkür ederiz.

 1. Dr. Idris Avci diyor ki:

  Pilsener Urquell içtiğim en güzel biralardan. Aynı zamanda diğer Çek kardeşi Gambrinus Premium’u da öneririm

 2. haktan özünver diyor ki:

  Albert yaptığın bütün esprilere gülüyorum, şarkı on numara olmuş. tişörtü alıp instadan dm atmayı düşünüyorum sana resmini. izlediğim videoları tekrar tekrar izliyorum sana faydası olsun, izlenme dakikan artsın diye, hem de ilk izlemede bir şey kaçırdıysam onu göreyim diye… Selamlar !

 3. EFO diyor ki:

  Abi çok sevdim seni 🙂 çalışamıyoruz , cepte para yok bira içmeye ama ; içerken tekrar izleyeceğim videolarını . Saygılar sevgiler .

 4. Tayfun T. diyor ki:

  Bu tarz müzikler güzel oluyor, sadece ses seviyesini bir tık daha azaltmanız daha güzel olur.
  Bu platformda çok daha iyi yerlere geleceksiniz.
  Her videonuzu gülümseyerek pozitif bir enerji ile izliyorum.
  CENTILMENLER KULUBU💪

 5. crek money diyor ki:

  Albert selam, Bu hafta videolarını toptan izledim yoğunluktan..Biraya geçtin, bende hemen 4 adet 25cl lik Efes’imi açtım, kulübümüzün başkanı olarak seni takip ediyorum 😄 ne içersen ayak uydurmaya çalışıyorum.. Etin harikaydı afiyetler olsun, parçan harikaydı tempo tuttum…Bu arada Çekoslavakya ismini 1-2 sene önce sanırım, Çekya olarak değiştirdi Meclis’inde, aklında bulunsun Albert..

 6. Umut uğuz diyor ki:

  Arka plan müziği beni pek rahatsız etmedi , hatta farketmedim bile . Yorumlarda görünce tekrar başa sardım , o şekilde öğrendim arka planda müzik olduğunu .

 7. İrfan Ayaz diyor ki:

  Bence arkadaki müzik sesi albert abinin güzel ruh halini yansıtıyor böyle gayet iyisin abi…izlerken gerçekten keyif veriyorsun…seni izleyenleri görmesende ben digital ortamdada olsa seni tanıdığıma çok memnun oldum…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir