Bu makalenin konusu weinstein bira tartışılacak. weinstein bira ile ilgileniyorsanız, bu Bira 101

weinstein bira ile ilgili içeriği Bira 101

Aşağıdaki videoyu hemen izleyin

Bu CaLoredan web sitesiyle, sizin için daha değerli verilere sahip olmak için weinstein bira dışında bilgi ekleyebilirsiniz. Ca’Loredan sayfasında, sizin için her gün her gün yeni ve doğru içerik yayınlıyoruz, Size en iyi bilgiye katkıda bulunma arzusu ile, İnternette bilgileri en doğru şekilde yakalayabilmenize yardımcı olur.

SEE ALSO  Sindirim sistemine iyi gelen içeceklerin özeti

Paylaşım konuyla ilgilidir weinstein bira

#StoryBox #HandanBalıoğlu #BeerMaster Türkiye’nin önde gelen bira ustalarından Handan Balioğlu, StoryBox ekibine mesleğinin sırlarını anlattı. Anadolu Efes’in bira ustalarından Balioğlu, “Dünya bira sektöründe üretime erkeklerin hakim olduğunu görüyoruz. Cinsiyet ve fırsat eşitliğini sağlayarak önemli bir duruş sergileyen Anadolu Efes, bu alanda kadınları desteklemektedir. Bu vizyona sahip bir şirkette çalışmaktan mutlu ve gururluyum.” StoryBox’ı diğer kanallardan takip etmek için; YouTube: Instagram: Twitter: —————————————— — ————————— StoryBox, Türkiye hakkında insan hikayeleri üreten yeni bir medya kanalıdır. Aralık 2019’da çalışmalarına başlayan StoryBox ve ekibi bundan böyle her Perşembe yeni dünyada yeni medyanın tüm unsurlarını kullanarak sizlerle olacak. Girişimcilikten spora, güncel konulardan yeni dünyaya, yaratıcı kurgu ve müzik kullanılarak belgeseller ve video içerikler üretiliyor… .

SEE ALSO  Kahvemi hangi ayarda öğütmeliyim? | kahve çekim boyutları ile ilgili en eksiksiz bilgileri kapsayan

Bazı görüntüler weinstein bira ‘in içeriği ile ilgilidir

Bira 101 | Bira Ustası Handan Balıoğlu Mesleğinin Sırlarını Anlattı
Bira 101 | Bira Ustası Handan Balıoğlu Mesleğinin Sırlarını Anlattı

Bira Ustası Handan Balıoğlu Mesleğinin Sırlarını Anlattı hakkındaki içeriği anlamanın yanı sıra, Ardından, her gün caloredan.com güncelleme yapan başka konuları hemen aşağıda okuyabilirsiniz.

SEE ALSO  BOMONTİ FİLTRESİZ - KARTAL BULUT DOĞAN | En eksiksiz filtresiz bomonti hakkında genel bilgiler

Daha fazla haberi burada görün

weinstein bira ile ilgili birkaç öneri

#Bira #Bira #Ustası #Handan #Balıoğlu #Mesleğinin #Sırlarını #Anlattı.

story box,storybox,girişimcilik hikayeleri,başarı hikayeleri.

Bira 101 | Bira Ustası Handan Balıoğlu Mesleğinin Sırlarını Anlattı.

weinstein bira.

weinstein bira bilgisiyle caloredan.com ‘ın sağladığı bilgiyle, sizin için yararlı olacağını umarak daha fazla yeni bilgi ve bilgiye sahip olmanıza yardımcı olacağını umuyoruz.. weinstein biraCa’Loredan hakkında bilgi izlediğiniz için içtenlikle teşekkür ederim.

 1. THE REALITY IS HERE diyor ki:

  Allah içkiyi alana satana taşıyana lanet eder Bu Dünya ahiretin zarara uğraması için yeterli bir madde bundan vazgeçip helal bir işe yönelim İslamiyeti güzel öğrenin tesettürün üzere dikkat edin.

  Nasıl Her şeyin bir tarihi vardır Dünya ve ahiret saadetinin tarifi maddi-manevi Allah ve Rasulüne uygun hareket etmek

 2. Beypazarıperver Yusuf diyor ki:

  Adeta yapılmak için yapılmış bir video gurme olmanın tam olarak nasıl bir zorluğu ve başarı hikayesi olur merak ettim doğrusu ki birde tattığı şey alkol. Ayrıca aynısı domuzeti için yapılsa bu videodaki güzel övgü dolu yorumların çoğu tersine dönerdi. Komik bir milletiz gerçekten.

 3. Ahmet Aldemir diyor ki:

  birayı bardakta içmeyenlerin amq. kendim ürettiğim için biliyorum ondan yani ne olursa olsun birayı bardaktan için arkadaşlar…. şişeler veya teneke kutular sandığınız kadar temiz olamayabilir :S:S:S:S:S:S

 4. Welcome to Agam diyor ki:

  Bir insan insanların sağlığını bozarak nasıl para kazanmak isterki? O kötü yüreğini öpsünler ablanın. Memlekette başka iş yok sanki…

 5. yuxeses diyor ki:

  Görevli hanım efendiye buradan soruyorum? Neden klasik hale gelmiş firmanız ile başlangıç noktasını oluşturan Efes tombul şişe üretimini durdurdunuz? Neden Alman saflık yasası saçmalığına katılıp pirinç kullanmayı bıraktınız? Ayrıca +1 tekniği güzelim 10 seri biranızın da içine de etti. Keşke bunları okusa. Teşekkürler. (konudan bağımsız bira bile artık alınamaz hale geldi. 7 yıldır bira seven herkes evde yapmaya başladı)

 6. emre ada diyor ki:

  Hani diğer videolardan farklı olarak 0’dan bir başarı hikayesi değil bu.Biranın kalite kontrolünü anlamak için yapılan bir video gibi olmuş sanki.Ayrıca böyle bir alanda başarılı olmak da ister miydim sanırım asla.Tüketilmesi dinimizce haram olan bir içeceğin üretim safhasında bulunmak çok tercih edeceğim bir şey olamazdı,onun yerine insanlığın işine yarayacak ya da hastalara umut ışığı olabilecek bir alanda başarılı olmak tüm insanlığın yararına işlerde ilerlemek çok daha ilgi çekici olabilirdi.

 7. Engin Gizer diyor ki:

  Handan hanım biracıdan çok psikiyatri doktorlarına benziyor. Konuşması akıcı insana yön verircesine. Oturup saatlerce izlerim bıkmadan. Allah yolunuzu açık etsin.

 8. Travel Expert X diyor ki:

  Ne kadar güler yüzlü ve sempatik bir hanfendi. Hafif çakır keyif konuşuyor. Ben de bir kırmızı turborg içince bu modda oluyorum😅

 9. denemeses123 diyor ki:

  istediğiniz kadar efes reklamı yapın bi tuborg olamaz. tabii bu fiyatlardan onu da içemiyoruz ya olsun nasıl olsa bu günler "geççek" o zaman fıçıları meydanlara kuracağız.

 10. Bilir Kişi diyor ki:

  Bu dünyada kendini usta sayabilirsin de. Diğer tarafta ne olacak. Sadece bu Dünya için düşünmeyin. Bir de bu kanalla ne alaka yani. Çok vasat olmuş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir